Pokec 2018 - Chceš-li se podělit a nechceš zakládat téma

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Brabus tím chtěl říct že si lidi neváží peněz a místo aby se o to starali dle pokynů detailera tak s tím zajedou na myčku nebo doma vytáhnou hadru do kýble daj jar a jde se mejt.aspoň takhle si myslím že to on myslel :smile:
Uživatelský avatar
bart007
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 12 říj 2016, 19:15
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Omlouvám se nevím jestli to zrovna sem patří. Přišel mi dnes foam lance a při připojení na wapku pulzně stříká. S normálním nástavcem wapka funguje normálně. Setkal se s tím někdo?
Renault Laguna III GT Estate
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Přišel ti rozebraný nebo už sestavený?Vypadá že ti tam něco chybí nespadla ti hadička v nádobce?Zacpaná přisávací dírka
Uživatelský avatar
bart007
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 12 říj 2016, 19:15
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Přišel sestavený. Pulsování přestane když vyndám tu malou trysku co je pod regulací přisávání a ta musí být zavřená jinak z toho stříká voda. Takže bude problém v té trysce, ale jaký?
Renault Laguna III GT Estate
Uživatelský avatar
bart007
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 12 říj 2016, 19:15
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tak už jsem to opravil. Byla moc malá dírka v trysce. Takže vytáček to opravil a teď pracuje jak má.
Renault Laguna III GT Estate
Novakys 6
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2018, 12:39
Bydliště: Tachov
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

Zdravim vás hoši.Sem tu noví a pročítám všechno možné,ale ztim sem nenarazil na problém co řešim.Chtěl bych se zeptat zkušenejch jak dostáváte plísen z koberce a sedaček.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Tak jsem se těšil jak budu mít zase novou hračku a udělám kdyžtak recenzi
http://www.prodageshop.cz/postrikovac-ik-12
Ale bohužel mi dnes paní zavolala, že už to nemá skladem a nemůže ani za tu cenu objednat, protože se prej vyhradním dovozcem stal mountfield. Nedalo mi to a zkusil jsem jim zavolat, bohužel když to nemaj v nabídce, tak mi to ani neobjednaj.
Hledání teda pokračuje dál, protože cena je oproti jiným velkým pěnovačkám třetinová...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2946
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Asi nerozumím tomu, proč to tedy stále mají vedené skladem, když ti toto napsala. Navíc ta cena je absolutně mimo. Na stránkách Goizperu nic o výhradní distribuci Mountfieldu není http://www.goizper.com/en/spraying/contact. Mám pocit, že tě paní trochu lakuje.
My bychom to uměli dodat, ale reálná cena je okolo 2400,-, což bych já osobně nedal :) Proč chceš zrovna tento?
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Hele ted uz to na tech strankach nema a je na tom odkazu 12 postrikovac, ja tam daval tou dobou jeste 9l penovac, tak ted nevim jestli jsi ho tam videl jeste taky nebo uz ten jen ten sprayer.
Hele hodne casto penuju a rad zkousim novy veci a tohle mi za 1300 prislo fajn kdyz gloria stoji 3 litry


Edit: ten odkaz se musel zmenit nejak tesne pred tim nez jsem to zkopiroval sakra
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kdyby se někdo potřeboval potkat, tak ve středu jedu přes Brno,Vyškov a Prostějov, do začátku sezony bych měl jet na šumpersko,ostravsko i zlínsko
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět