Jakou vybrat autokosmetiku na interier?

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
David1993
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14 úno 2018, 05:15

Zdravím. Chystám se začít podnikat v čistění interieru vozidel.
Poptávám se po učinných produktech za rozumné ceny. Na svém autě se mi osvědčily výrobky od značky mafra. Jaké máte postřehy vy třeba s méně běznými produkty?
Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak za prvé číst umíš určitě ne?Je tady toho tolik že to za týden nepřečteš.Za druhé jestli tě číst nebaví tak ti nezbývá nic jiného než vybrat peníze nakoupit spoustu věcí a testovat co ti bude vyhovovat nejvíce :threaten: Za třetí chceš podnikat ale nejseš schopnej tomu věnovat trošku času aby sis tady dohledal veškeré info.Příště se nás můžeš zeptat jak se co ředí jak se co čistí a ve finále kolik si za to máš říct.Přitom když budeš hledat tak to zde najdeš a několikrát kromě toho co si máš za odvedenou práci říct.Přeju ti hodně úspěchů v podnikání.Na dotazy ti tady rádi odpovíme ale musí dávat smysl.Např. Chlapy chtěl bych nějaké účinné APC vybral jsem to a to a to které mám koupit tak už vím ,že sis tady na fóru něco přečetl a chceš pomoci s výběrem.Doufám že si pochopil co jsem ti tím chtěl naznačit.Ahoj
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

samot0506: já tady jako nováček šmejdím už 3 měsíc než jsem se lognul. Čtu recenze a zkušenosti. Už mi jde hlava kolem a tu přifrčí týpek a hoši jdu zarábět buky, řekněte
jak. Tak to je super
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

V tom případě bych ti spíš doporučil někoho(nemusím být nutně já), kdo ti pomůže individuálně. Je toho potřeba vědět víc než se dočteš na netu a než se do něčeho začneš pouštět.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

3 měsíce šmejdíš po fóru a nic si nenašel jo?To budeš šmejdit asi na jiném fóru a ne na DC.Tak to projdi ještě jednou a určitě něco najdeš.Psal jsi že jseš spokojený s Mafrou tak proč chceš zkoušet něco jiného?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

PERL, SURFEX, mikrovlakno :smile:
BSD maniac
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

samot0506 píše: 14 úno 2018, 17:25 3 měsíce šmejdíš po fóru a nic si nenašel jo?To budeš šmejdit asi na jiném fóru a ne na DC.Tak to projdi ještě jednou a určitě něco najdeš.Psal jsi že jseš spokojený s Mafrou tak proč chceš zkoušet něco jiného?
Já jsem psal že jsem nic nenašel?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

No když se ptáš na produkty na interiér tak se ti zřejmě nepodařilo nic najít a proto si zde založil vlákno jakou vybrat kosmetiku na interiér.Možná jsem to špatně pochopil ale to nic nemění na mém prvním příspěvku který jsem ti psal.Možná by bylo fajn kdyby jsi napsal : prošel jsem si fórum ještě jednou a vybral jsem tyto kandidáty, poraďte který mám koupit.asi takhle nějak bych to udělal já učeněj z nebe nespadl a i já jsem začínal před pár lety tak vím jaké to na začátku bylo nic si z toho nedělej.Těch informací a testů a produktů nebylo tolik jako teď proto to dalo práci sehnat nějaké informace ne jenom tady na fóru ale i pročítání zahraničí.fór.Proto se nediv mé reakcí co jsem ti napsal ale neber to nějak ve zlém.A hlavně jestli se tím chceš živit tak by si měl mít nastudovaný dvakrát.Ještě jednu poznámku klidně bych popřemýšlel o tom co ti psal joshi protože takový kurz není vůbec k zahození ušetří ti spoustu peněz a nervů není nad to když ti někdo ukáže co a jak než když se to budeš učit za pochodu a zákazník ti bude stát za zadkem že by potřeboval už odjet.Tak snad to budeš brát ode mě jako dobrou radu do začátku podnikání a časem si řekneš že ten samot měl v něčem pravdu.Měj se
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Počkej, ale nemáš teď v tom teď trošku hokej?? Já jsem tohle vlákno nezakládal a nehledám kosmetiku ma interiér. Tohle vlákno založil David 1993 a ten tady shání čím dělat interiér. Já jsem úplně někdo jiný, tak to ses krapet splet ne? :smile: A podnikat v tohle fakt nechci i když nikdy neříkej nikdy.
Tvoje rady si teda vezmu k srdci i když mi nepatří :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To byla reakce na Davida a ty si se k tomu připletl tak sorry :D optimas je v tom nevinně
Odpovědět