Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Zdarec, nikde jsem se nedočetl jak je to s keramikou, všude se píše, že vydrží XXX dlouho, půl roku, 2 roky, 5 let atd, ale všude je řeč hlavně o odvádění vody. Jde mi hlavně o to, že bych rád aplikoval ochranu, která co nejvíce zabrání poškození laku (vlásečnice atd). Je mi jasné že není nesmrtelná a že se to škrábne, ale chtěl bych to minimalizovat takže keramika bude asi nejvhodnější. Jak je to ale s tou výdrží ? Když přestane fungovat odvod vody a neobnovuje se ani po resetu, znamená to že je keramika pryč ? Nebo tam stále je, a stále je to méně náchylné na poškození akorát už neodvádí vodu ? V případě že je přítomná i po třeba 2 letech ale neodvádí vodu, je potřeba ji odleštit a aplikovat všechny vrstvy znovu nebo stačí nanést jen poslední vrstvu (například SKIN od geyonu), obnovit tím hydrofobnost a renovaci laku provést třeba za další 2 roky s tím že povrch je stále pevnější než kdyby byl navoskovaný.
Ahoj chlapi,

dneska mě na motorce potkala slušná bouřka a jak jsem se tak koukal na navoskované kapoty jak z nich krásně ty kapky stékají, říkal jsem si škoda že mi takhle nefunguje i plexi na přilbě..

Máte někdo zkušenosti s voskováním plexi? Nebude se mi na tom při pohledu do sluníčka atd. tvořit "duha"?
Nebo na to mrsknout tekuté stěrače?

Budu rád za každou zkušenost jakou máte, jde mi hlavně o to aby se mi na plexi netvořila ta duha nebo jiný rušivý efekt..
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]