#51734
A neco na exterier a interier? Nemusi to byt zase to nejlepsi na trhu :D ale takovy prumer hlavne co se tyce ceny, jelikoz jak rikam, jsem amater a nevim, jestli vyuziju kompletne ty kvality tech produktu :D . Na kolik cisteni/impregnaci ten set bude stacit a jak cas je dobre kuzi cistit a napoustet?Diky a sry za OT
#51742
Na exteriér se zeptej v příslušném vlákně, ať tu není zmatek.
Ten set ti vydrží podle zašpinění. Nejrychleji ti dojde čistit (leather cleaner). Těch 0,5L je tak na 2x vyčištění celého interiéru. Já ho ještě trošku ředím vodou protože je opravdu silný, takže mě vydrží na cca 3 komplet interiéry.

Nelze ti doporučit přesný interval čištění. Někdo najede ročně 50tis km, někdo 10tis km. Čistí se to podle zašpinění. Já ročně najedu 20tis km a čistím 2x ročně. Někdy 3x protože zrovna mám čas a chce se mi. :D

Impregnace (leather sealent) ti vydrží dost dlouho. Moc s ním neplýtvej. Těch 250ml ti vystačí na 6-10x komplet naimpregnování celého interiéru.

"Sloní tuk" ti vystačí na 1x naimpregnování. Používá se spíše pro začátek k napuštění te kůže, aby změkla. Potom už jen čistíš a impregnuješ DJ SN prostředkama.
#61006
Mám v autě polokůži a kůže na předních sedadlech je dost tvrdá. Koupil jsem si sloníka a mažu to snad co 3 den a kůže zatím moc neměkne. Před aplikací slona jsem sedačky vydrbal Dodem. Zadní paráda. Jak dlouho trvá než změknou nebo jestli vůbec změknou. Když ke horko tak se sloník krásně roztírá a pěkně teče. Když je chladno ke to na prd.
#61058
Ono už ta spolujezdcová trošku měkne, ale to by to auto muselo stát a nejezdit. Já to přetáhnu ráno sloníkem a večer manželka to utře kalhotama a já to samé. Auto je staré 2011 a je z Itálie a ty předky jsou dost tvrdé. Díky za radu koupíme a vyzkoušíme.
Detailingu zdar
#61549
Tak lahvička změkčovače už je skoro prázdná a kůže na předních sedadlech pomalu měkne, ale bude tam toho vyfifrat ještě hodně. Když jsem viděl video k tomuto výrobku tak tam říkali, že některé sedadla můžou vychlastat až 6litrů tohoto produktu. Ideální je aplikovat tenhle produkt zevnitř, ale to ny se musely sundal ty kožené potahy.

Kurňa lesk jak blesk.

Work from samot0506

Díky za pochvalu