Pokec 2018 - Chceš-li se podělit a nechceš zakládat téma

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

Lepší máš vždycky dva. Já používám na kombíkovýho Passata dva obyč.
ValetPro Drying Towel. Prvním vše stáhneš (vodu) a druhým setřeš stopy po prvním...
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

ja mam velkej Silk a Golfa zvlada celyho mensi bych nechtel ...
BSD maniac
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

díky:)
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

a kupoval jsem ho teda jinde, protoze maji postu zadarmo nad 500kč :-)
BSD maniac
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

já to teď vidím tak akorát na ten ručník, protože mi opravdu vytáčí, když umeju auto demivodou, kouknu jak je krásný a po krátké cestě je celý zasraný od bílých stop po vodě... patrně ze zrcátek

jinak, jak se pracuje s těma ručníkama, pokud bude nacucanej, lze ho vyždímnout a zase použít nebo se to nesmí? nikdy sem takovou věc neměl:)
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

zdimat muzes, ja to nedelam neni treba, stale susi. A neni nejak tezky. Z rucniku budes nadsen .

jinak po demi vode by tam byt fleky nemeli, jestli to mycka neredi obyc vodou :D
BSD maniac
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

hned se víc těšim :D

možný je všechno.. hlavně všechno stříká z jedný trysky, takže po prášku dát demi vodu a chvilku stejně ještě cáká prášek, ale i tak se snažím vystříkat spáry a nikdy to neni dokonalý, je tam prý příměs leštiče a sušiče... zlatý mytí doma v klidu ručně :D

jinak teď mimo ručník, koukal jsem do topicu o eštičkách a padlo pár dotazů na kvalitu z aliexpressu.. bohužel nezodpovězeny :D našel jsem tam před chvilkou kopii das6 pro plus za půlku oproti cyc.. nevíš, jak je to s kvalitou z ali?
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Ještě dotaz ke Gyeonu - četl jsem, že moc nefunguje na neochráněných autech, je to tak? chápu to tak, že asi nesaje tolik.. jelikož moje auto jezdí s jedinou ochranou a ta je v loketní opěrce... :D holt začátečník
Uživatelský avatar
Loomos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 01 led 2016, 17:37

Tak po přečtení jsem si na zkoušku objednal ten malý. Jinak mám Auto finesse Deluxe s kterým vysuším celý kombik :)
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Loomos: jak starý máš ten AF? Nenechává ti chloupky nebo aspoň částečně vlhké mapy?
Odpovědět