Pokec 2018 - Chceš-li se podělit a nechceš zakládat téma

Všeobecná diskuse na libovolné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Loomos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 01 led 2016, 17:37

Chloupky mi nechával při prvním sušení chtěl jsem ho předpraním vyzkoušet. Po vyprání už chloupky nezanechává :). Mám ho 3 měsíce a nezanechává pokud ano tak ho otočím a pokračuju dál :).
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

dík.:) asi je to kus od kusu.. podle toho co jsem kde četl..
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

jaksi sušení neošetřeného auta bude vždycky větší opruz nezávisle na ručníku :D
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

pak teda co je lepší zvolit, gyeon kterej se mi tolik nelíbí ale měl by být lepší na ošetřeném autě, nebo AF deluxe, kterej je krásnej a skladem? :D řešit to budu stejně nejdřív za týden(obj) tak ještě furt váhám, ale dle rad zde ten gyeon převažuje no:)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Za mě je Gyeon Top a to už jsem pár sušících ručníků měl.Možná jsou i lepší ručníky ale ty co jsem měl možnost testovat tak jasný favorit je Gyeon a nemám jediný důvod hledat nějakou náhradu zatím.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Za mě je taky Silk nejlepší ručník, co jsem kdy měl. Nevypadá tak krásně jako velké huňaté ručníky, ale prostě funguje :sunny: I když, ve výsledku si ale kup, co chceš :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Hosi ja bych bral work stuff, mam ho ted 3ti tyden, vzhled stejnej jak gyeon, ale prijde mi ze saje jeste vic(mozna placebo u nove veci )
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Taky mám Silk a mám problém ho vyždímat. Kroutím ho jak blbej a nic nevyteče. A po autě když je takhle nacucaný už jen tahá vodu. Musel jsem koupit druhý. Vyždímat ho to je kumšt.
Uživatelský avatar
Loomos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 01 led 2016, 17:37

Časem až bych měnil zkusím ty Gyeon ale dva malé. S tím velkým bych při své šikovnosti vytřel i podlahu na wapce :D
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Optimas: jak mas velke auto? Vsichni pisou, ze to setre do sucha i celkem vetsi kombi..:)
Odpovědět