#61278
Ahoj, poptávám kurz detailingu. Po dlouhém a náročném několikadenním pročítání fóra jsem se rozhodl zeptat zde zkušenějších na nějaký kurz detailingu. Chtěl jsem podstoupit kurz v SDU, ale recenze na tuto "univerzitu" mne moc nepřesvědčily. Dočetl jsem se, že někteří z Vás jsou ochotni a schopni zaučit nezkušené v tomto směru. Tudíž se ptám, zda tady někdo dělá nebo by byl ochoten udělat kurz - (zaučit, ukázat, vysvětlit, poradit, atd.). Nejlépe Moravskoslezský kraj, ale pro dobré informace a zaškolení není problém přijet kamkoliv.

Předem děkuji za Vaši ochotu.

kontakt: mmorys@seznam.cz
tel.: 775 637 007
#61279
Ahoj, pravidelně pořádám striktně individuální školení (většinou 4-6hod), obsah dle přání a požadavků člověka - dokážu naučit/vysvětlit a ukázat vše. Prostory mám v Praze, jsem schopný ale dojet. Mám vyškolených a spokojených už přes 30 klientů, úplných laiků, ale i mírně pokročilých.

Hodnocení zde - https://www.facebook.com/LTDetailing/re ... e_internal

Můžu ti na mail poslat nabídku?
Lukáš.
#61285
Děkuji za odpověď. Sice to mám do Prahy z ruky, ale dalo by se to nějak vyřešit, přítelkyně tam studuje, takže by se to dalo nějak spojit. Určitě nabídku poslat můžeš, budu jen rád. Ještě jednou děkuji.

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]

Mazda 6 gh

Pekná práce, pěna v motoru toho um&i[…]