Galerie vašich miláčků.
#61778
Já se nedívím už ničemu ale můžeš mrknout na můj test vosků a budeš asi koukat jak to dopadlo ani se mi nechtělo tomu věřit.
Jináč slušná práce a jak psal Soray černou ti vůbec nezávidím.Kámoš teď koupil BMW X6 v černé barvě a chtěl by abych tomu dal trošku lásky a moc se mi do toho nechce.Nakonec mě ukecal tak jak trochu slezou teploty tak se na to vrhnu a jestli bude čas tak udělám fotoreport.
#61782
Jojo tvuj test mam procteny uz kdysi :thumbup: to fusso.... vim že collnite uz v dnesni době neni nic extra. Volil jsem ho jako "zlatou stredni cestu" ale jsem spíše zklamaný, doufal jsem ve 3-4 měsíce...
#61790
Tak já jsem pod vosky v testu taky nic nedával pouze jsem odmastil a Kolin vydržel zhruba 2 měsíce možná 2 a půl ale víc ne.Takže to tím LP není holt v jedné vrstvě se budeme muset smířit se 2 měsíci ve dvou vrstvách dá možná 3 měsíce :cray:
#61801
Mám stejný názor. V době kdy jsem auto pořídil byl můj detailing na úrovni wapka, kybel, šampon z benziny, pěnová houba, takže nějaké hologramy, škrábance jsem "neviděl". Postupně jsem tomu ale propadl a rodina mě má za blázna :-D Ale jak auto viděli na vlastní oči první co bylo "kdy ti můžu dovést svoje?"
Černá je pro mě nejkrásnější barva na jakémkoliv autě, ale udržet to pěkné se prostě nedá, druhou velkou nevýhodou vnímám mnohem větší horko.
V blízké době budu kupovat auto nové, civic je jako rodinné auto malé a právě kvůli údržby už černou nechci.

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]