«░░☺►Fóbie Třetí, Sharan a Hliník?◄☻░░»

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Po měsíci a půl vosk stále obstojně funguje, i když je auto špinavý :smile: Pršelo :-P
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Hóóódně dlouho jsem nic neposlal 8-) Tak tady aspoň trocha.

Někteří pozorní si možnná všimli drobné změny v podpisu. Kdo si toho nevšiml před tím, pravděpodobně si všiml nyní. A oč běží? No o Hliník přeci :smile:

Na přelomu dubna a května jsem pořídil Audi A2, zejména na dojíždění do práce. Výběr u nás moc není a za čárou je všechno drahý, protože je němčouři zkupujou jako divý. Je to takovej chudáček původem z Lucemburska, u nás od r. 2010. Jsem 4. majitel, celkem po dvou ženskejch u nás a převděpodobně i prvním majitelem byla ženská :D Podle toho auto taky vypadá - všechny rohy otlučený a oba boky lakovaný. Ale což, nájezd je reálnej podle nalezený servisky z Luxu, o který nevěděl ani prodávající, a záznamů z STK u nás. Tříhrnek pod kapotou se klepe zdravě, tak není co řešit.

A teď k tématu. Po kuřákovi, takže smrádek, vzadu jezdily děcka v sedačce, takže mrdník. Sedačky zaprasený.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hned po koupi bylo potřeba vytepovat introš. Dvakrát. Poprvý „nahrubo“, protože jsem měl u sebe jen velkou tepovací hubici, podruhý už s malou. Taky jsem to hned umyl a nahodil G5 na čelní sklo. Tím to haslo, protože práce a čekaly mě státnice. Nyní už mám hotovo, tak jsem konečně našel čas to aspoň trochu pucnout zvenčí.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Taky jsem konečně využil kdysi pořízený BBS RX. Pamětníci možná rozpoměnou :) Nejsou v topíku, ani stavem ani čistotou, ale potřeboval jsem je na letňáky, takže se udělala rychlá očista.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

A teď k tomuto víkendu. Původně jsem měl věnovat víkend prací na kolegovo T6. Z toho nakonec sešlo, tak jsem si řekl, že bude program stejný, jen vyměním auto :D Rozleštěny matné fleky a pár škrábanců na levém boku (víc leštit nemělo a zatím nemá smysl, protože auto je otlučený ze všech stran od předchozích majitelek), jinak jen dekontaminace, odmastit a Colli 476S. Na plasty a gumy PERL a na čelní sklo G5. Největší makačka byla nakonec stejně vyleštění čelního skla zevnitř :laugh:

Obrázek
Obrázek

Víc ze dneška nemám, protože nebyla adekvátní fototechnika ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Roztomilé dámské vozítko :D :D Ale pěkně prokouklo :thumbup:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P

Furt je tro stříbrná, kde veškerá práce téměř není videt...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět