Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Eddiee29
#62025
Nevím z čeho to jako berou ale je to blábol...
Docela dost jsem si s bilt hamber mailoval a řešil postupy a redeni přípravku. Ph to sice 13 má, ale v neredem stavu, takze vypovídající hodnota je podle mě nulová u výrobků co se ředi vodou. Měřil jsem to papirkama doma a výsledné ph taky záleží na vodě co člověk používá, ale nikdy to nemělo snad přes 9 jestli si to pamatuju dobre..
Docela nedávno dávali na fb obrázek jak správně ředit penu do foam lance a u karcher K5 mi to vychází při PIR(PANEL IMACT RATIO 4%) kolem 380ml což mě dost překvapilo protože až teď jsem si dal práci a fakt změřil co vystrika foam lance.
Osobně jsem používal 200ml a nemel jsem problém ze by nefungovala...
Po vyzkoušení 380ml jsem nepoznal rozdíl, mozna to delalo o trosicku lepší penu, ale jinak nic...
Jak budu mít chuť, tak zkusím na benzínové wapce, jestli bude rozdíl v tom objemu vystrikane vody a z toho plynoucí jiné PIR. Popřípadě zkusím vyměnit trysku ve foam lance za menší a zmerim znovu... Obrázek
Uživatelský avatar
Od soray
#62482
"Aplikuje se tak, aby výsledný poměr produktu s vodou dosáhl zhruba 4 % při dopadu na auto."
Je to spíš o vyzkoušení, co ti bude fungovat. Každá kombinace wapka, voda, pěna se chová trochu jinak. Já většinou naředím 1:3 - 1:2 (pěna:voda) do láhve, dám na pěnovači poměr na minimum a pak postupně přidávám dle potřeby.
Od Eddiee29
#62483
U ručního penovace nemas moc na výběr, musis naredit tak aby ti to delalo penu, kterou to dokáže vystriknout...
Das moc=hustá pena co jenom fluse
Das malo= jenom mléčná voda
U fussa se ale není potřeba bát skoro ničeho, vydrží i supermafrasol...
Od Roman
#62667
To vypadá dobře. Nemáte někdo v Praze nebo okolí vzorek. Koupil bych jednu dávečku na test. Včera už jsem nestihl koupit a vyzvednout. Dneaka jdu pro Glorii, tak aby neuschla. Jsem jak malej, v těhle věcech, ale znáte to, do pondělka daleko a přes tejden je časovej press.
Od Roman
#62689
Tak jsem minulý týden koupil a včera zkusil. Mám jen ruční Glorii, ale na spláchnutí po zimě se to dalo. Aplikoval jsem dvě konvičky.

Moje pocity jsou následující. Většina špíny slezla, nebo spíš tak nějak povolila a dala se pak lehce spláchnout wapkou. Na kapotě i přes opakovanou aplikaci zůstaly vidět pruhy špíny co obtékají za jízdy auto. Přijde mi, že Meguiars Ultimate Liquid Wax aplikovaný těsně před koncem roku dostal docela na frak.

Na druhou stranu jsem to zkoušel poprvé a když přihlédnu k tomu, že jsem se auta rukavicí nedotkl, jde o velmi dobrý výsledek.
Od Eddiee29
#62696
Nic lepšího momentálně na trhu asi není než tahle pena, takze je to maximum co můžeš s autem bez doteku udělat.
Jestli myslíš, že ten vosk dostal zabrat od te peny, tak auto foam je lsp safe( šetrná k voskum) takže mu neublížila, pokud si myslel že tam už po dvou měsících není, tak se není čemu divit, neni to zadnej trvanlivej vosk. Popřípadě může pomoct potom umejt rukavici, ale u tohodle vosku pochybuju...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]