Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od VSLRA
#62880
Ahoj,
včera jsem začal se Syncrem. Dneska jsem donanesl 3. vrstvu Moshe, na plasty Trim a zítra me čeká Skin. Jen bych od Vás potřeboval poradit to co tím Curem? Má se to aplikovat ještě po Skinu nebo to je jen na údržbu? A případně jak často používáte při údržbě? Koupil jsem na údržbu Bathe+
Uživatelský avatar
Od VSLRA
#62885
Dle manuálu 2-3 vrstvy Moshe a pak 1 Skin. Proto nevím k čemu je tam ten Cure
Uživatelský avatar
Od samot0506
#62886
Udělej si test výdrže 2 a pak 3vrstev a uvidíš jakej bude rozdíl co se výdrže týče řekl bych že 3 vrstva je zbytečná.Nejdůležitější je pořádně připravený lak a první vrstva a max druhá jako peřinku na tu první ale třetí? Myslím že výrobce potřebuje produkty prodávat proto ti naordinuje několik vrstev aby si co nejdříve šel nakoupit další.Udělej test teď tam máš 3vrstvy a až to sléze tak udělej dvě a uvidíš jaký bude rozdíl ve výdrží.Dělej fotky popisy a dávej to sem ať se podělíš s ostatními.
Uživatelský avatar
Od VSLRA
#62904
Tak jsem to celé během víkendu v dodělal. V pátek příprava, sobota 3 vrstvy Moshe a Trim a v neděli jsem dával Skin a View. Nechal jsem to pak ležet do pondělního rána. Celý víkend auto stálo v garáži. Výsledek podle mě dobrý, uvidíme jak se to bude chovat v průběhu času. Cure jsem nechal na ošetření třeba za měsíc. Na auto jsem spotřeboval celých 50ml Moshe a na 1 vrstvu Skinu cca polovičku lahvičky. Trim padnul ze 3/4 (dělal jsem i plasty u motoru a světla). View mi zbyl z polovičky. Až dorazí moje objednávka na 30 ml Mosh, budu dělat ještě manželky auto a tam dospotřebuji to co zbylo. Fotky níže 8-)
Přílohy
4.jpg
2.jpg
3.jpg
1.jpg
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]