Všeobecná diskuse na libovolné téma.
#62258
já to řeknu asi takhle. jednou jsem si z Číny objednal tekuté stěrače, taková trubička s houbičkou to byla, ta se zlomila a přejel sis s tím okno. měsíc to fungovalo dobře a už jsem chtěl objednat další, abych jí měl pro případ nouze v autě. recenze na to byli super. ale pak to přestalo fungovat a já měl za určitých okolností, jako je třeba vysoká ranní vlhkost, úplně neprůhledné okno, které chvilku po přejetí stěrači bylo hnedle zase neprůhledné. musel jsem ho neustále ofukovat hodně teplým vzduchem. když jsem to chtěl vyčistit, tak to byla nějaká mastnota, která tam držela zuby nehty a jediné čím šla pryč byl clay a potom IPA. takže za mě tenhle druh věcí z Číny už nikdy
#62262
Ahoj chlapi,
já bral přesně tenhle produkt co je na fotce výše z Ali a držel mě na motorce 5 měsíců..
Je pravda že motorka není auto, ale myslím že na autě by to 3 měsíce udělat mělo..

Každopádně motorku jsem před týdnem prodal, takže těžko říct kolik by to ještě zvládlo..
#62424
Suprova vec, podlahu v Multivanu kterou jsem jednou rucne vycistil pred 5lety (a od te doby uz nikdy protoze to byla hrozna makacka) jsem s tim sjel za par minut + vyuziti kdekoliv v domacnosti na usazenou spinu. V kombinaci se silnym APC super vec za par korun.

4inch Drill Power Scrub Clean Brush For Leather Plastic Wooden Furniture Car Interiors Cleaning Power Scrub

PS: Na tu "keramiku" z AliExpresu se vykaslete, patlat se s tim pro tri mesice vydrze? To mam po 10minutovem obehnuti auta s BSDckem.
Přílohy
Screen Shot 2018-12-04 at 10.13.47 AM.jpg
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Mercedes Benz C Class

Tak a máme léto, po jarní smr[…]