Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od brabus
hrozny h.ovna tady pises yankee31 pokud si to nechas rozlestit lak stejne poskodis. Na zadny rozptyl svetla to vliv nema. Ten lak je ciste jen na ochranu pred mech poskozenim.
Od wildT
Na rozptyl svetla lesteni ani aceton vyrazny vliv nema, to uz mnohem vetsi vliv bude mit brouseni, ale i to by se muselo udelat extremne nerovnomerne, aby z toho plastu vznikla lupa nebo jina cocka. Zasadni vliv na rozptyl svetla ma vnitrni konstrukce svetlometu a jeho odraznych ploch, na oslnovani ridicu zase spatne serizeni.

PS: Jestli jezdis na nejake pravidelne 15minutove prelestovani svetel, tak je neco taky spatne. Kdyz se to udela jednou poradne, tak to vydrzi.
Od samot0506
Souhlasím s klukama.Tohle jsem se ti snažil naznačit tak doufám že když to potvrdilo více lidí tak snad už ti to bude takhle stačit.ale třeba obstaráš nějaké důkazy a přesvědčíš nás tady o opaku.
Od stanislavrottner
Ahoj
ja narazil tu [smazano] na clanek jak na to
a je tam i ta UV vrstva
vyplati se tedy ji udelat? nebo ne
dekuji

wildT: Uz druhy prispevek s reklamou. Odkaz smazan. Na odkazu zadny navod ani nebyl.
Od Rety
Brouzdal jsem na internetu a našel jsem zařízení na ten aceton. Bylo to na Alíku v akci a dneska jsem ho zkusil. Prvně. Funguje to, ale musí se s tím umět. Zkoušeno na 18let starých světlech které byli popraskané a zničëné tak že by ani broušení nepomohlo. Světla jsem vzal prvně 500 a 800. Jako náplň do do "vaporizéru" jsem dal klasický aceton. Trafo jsem použil co mám 12V 5A a nahřívání venku trvalo skoro 10 minut. Dělá to značně nerovnoměrně, někdy prská a ukapává. Ke konci se mi aceton začal vačal vařit - bublal. Taky mi udělal kapky které se museli odbrušovat. Abych sundal nerovnoměrnost, přejel jsem nakonec rychlým passem 3000 a potom pastou S3. Výsledek ucházející.
výsledek: Funguje to, jen se s tím musí naučit
A ještě by mě zajímalo co do toho lijí když ne aceton.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]