Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od tom.i
hooq píše:
10 črc 2018, 03:08
Čao lidi, mám problém na mé černé metle s Fussem12months.. tohle je druhý pokus o nanesení, celá kapota nejprve Menzernou 3800, pak levá část 2x odmaštěna Ipou 1:4, pravá část přejeta AF Tough Prep bez odmaštění, prostřední část je na zkoušku BSD - bez odmaštění a jak vidíte bez mastných skvrn. Fusso jsem nechal zavadnout cca hodinu při trenýrkové teplotě v garáži, rozleštit šlo bez problému. Při první aplikaci na celé auto vydrželo sotva 3 měsíce.. Pár stránek zpět je tady podobné foto na černé kapotě, stejný mastný flek, tak zkouším jestli náhodou někdo neřešil a nevyřešil :|
optimas píše:Tak to ti slezlo hodně dolů. Já to myju každý týden BTMM a Fusso drží na střeše jak přibité. Sice už jde vidět, že slábne, ale tohle fakt nemám. Jestli nebude problém v tom odmaštění po finiši. Třeba ten Prep odmašťuje líp než zbytek prostředku a nebo je problém v tom Lime Prime
Mam taky DodoJuice Lime Prime lestenku, cili, odmasteni IPou 1:4 bude malo. Co kdyby se zvysila koncentrace IPy? Treba 1:3 nebo 1:2?
Nebo to by bylo na lak uz moc silny?
Od optimas
To nevím. Já mám IPA 1:5 a celkem rychle vysychá proto používám na odmaštění Prep který tak rychle neschne skvěle se s ním pracuje a keště krásně voní
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63

Bejby prosímte jakým způsobem nanasi[…]

VD › Focus ST II

Toho sem si vůbec nevšiml, skončilo mi do n[…]

Tak to trvalo ani ne jeden měsíc, achjo, na[…]