Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Mišell
Já jsem s Fussem pořád spokojenej - rozleštění i po delší době je v pohodě, spotřeba 00nic, výdrž v pohodě. Teď ho tam mám od konce října, provoz každodenní. Na kapotě a střeše už jsou kaphy větší, ale boky furt super. Chce to vždycky jednou za čas pořádně umýt špínu (používám AF Lather) a je to. Ikdyž přes zimu na to kašlu, použil jsem asi 5x veřejnou wapku s jejich pěnou - což asi PH neutral nebude:)

Příhoda z mytí: Ptám se ženy, víš proč to tak pěkně kapičkuje na kolech? Její odpověď, ano, protože tam máš keramiku. A víš proč to tak pěkně kapičkuje na laku, ikdyž tam není keramika? Ano, protože tam je vosk. A než jsem stačil něco říct tak pronesla - a taky vím,proč to kapičkuje na skle, protože tam jsou tekuté stěrače :lol: :thumbup:
Přílohy
20190624_154001.jpg
Od optimas
No tak dneska jsem si přeleštili kapotu žlutým rupes a reflectem odmastil prepem a bylo to jako zrcadlo i na slunci. Pak jsem nanesl fusso nechal zaschnout 15minut a rozleštil mikrovláknem a doleštil dalším mikrovláknem. Jak zrcadlo. Odjel jsem domů a auto stálo asi 20 minut na slunci pak jsem jel na chatu asi 10km a tam jsem se zhrozil. Na kapotě byly vidět tahy od mikrovlákna a už to nebylo jak zrcadlo. Zkusil jsem znova mikrovlákno jestli to nevyleštím a nic bylo to ještě horší. Co se stalo? To se to fusso zapeklo nebo co?
Od optimas
Tady jsou ty fleky co se mi vytvoří když se kapota zahřeje.Buď na slunci nebo jen teplem od motoru. Proč se to děje a co s tím aby to zmizelo nebo aby se to už netvořilo. viz předchozí můj příspěvek
Přílohy
IMG_20190721_103935_1920x1080.jpg
Od optimas
Koupil jsem i novou utěrku https://www.detailingshop.cz/uterky-a-r ... va-uterka/
protože jsem si myslel, to dělají ty mikrovlákna z Číny, ale spletl jsem se. Výsledek je o něco lepší než z utěrkou z Číny, ale vypadá to fakt hnusně. Zkoušel jsem to i znova rozleštit a bylo to ještě horší. Přeletím to excenterm a Refectem a paráda. Nanesu Fusso rozleštím a taky paráda a pak na slunci vyleze tenhle bordel. :dash:
Přílohy
IMG_20190721_104046_1920x1080.jpg
Od FreeMaroStyle
Divné, jsem ještě neviděl a nestalo se mi, takže asi neporadím :D Zkus to přeletět ještě detailerem na fusso SpeedBarier nebo jak se jmenuje?
Od optimas
No právě. Jsem z toho taky celkem v p... Celé auto v pohodě a vždy jen kapota a to jen po zahřátí. Jako by se ten vosk vypálil a udělal tyhle fleky. Stačí jen přeletět ultrajemným molitanem a Reflectem a je to ok, ale nesmíse to ohřát. Ale časem ty fleky slezou samy. No je to divné. Teď si vzpomínám na jednu aféru co se tu řešila s Fussem kdy se dělaly fleky na laku a bylo to Fusso z Ebay. Tak jestli to nebude tento problém. Ale jinak výdrž super krom tohoto hnusu :ireful:
Od soray
Nezkousel jsi udelat pripravu jinou pastou nez Reflectem? Normalni finisovaci pastou, pak odmastit a dat Fusso?
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 77
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]