Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Zdravím ve spolek, dostal jsem darem excentrickou leštičku Dodo juice se kterou jsem nikdy nedělal. Byl by tu někdo z okolí Chrudimi nebo Pardubic, koho bych mohl navštívit kvůli takovému malému zaškolení a taky ohledně pár rad o nákupu produktů na detailing? :drinks: Dost jsem tady toho načetl, ale abych pravdu řekl, čím víc čtu, tím větší v tom mám zmatek :thumbup:
VSLRA se to líbí
Zdravím. Potrebuju pomoc s výběrem ručníků. Autofinesse aqua deluxe nebo Microfibermadnes dry me crazy. Velikost nevim co vzít. Auto Bmw M4. Premyslym MM DC XL a k tomu to stejny a junior? Nebo AF primo plusu? Jeste dodám ze auto ošetřeno G techniq vrstvena keramika CSL black dali mi k tomu sadu na ošetření včetně ručníků i mikrovlaken ale ten ručník nic moc teda. Ba menší auto tipu Golf Ok ale tohle fakt ne. Diky vsem.
Ten Silk dryer me přijde jako ten ručník co už mam od Gtechniku. Velikost i gramaz. Ke konci sušení se to už trápí nepobere to dost vody. Hledám neco s větší gramazi. Ale i tak dík.
Velikost i gramaz mozna bude stejna jako Gtechniq, ale zpusob zapleteni vlaken uz spis ne, a to je prave to co dela Silk skvelym. AF nemam ale mam Dry Me Crazy a od te doby co jsem koupil sadu Silku (malej a velkej) jsem na nej nesahl.

Osobne jsem spis nazoru, ze je lepsi mit vicero (klidne i obycejnych) rucniku cca stredni velikosti nez jeden ultra, kterej na konci uz bude stejne vlhkej vsude a pokud oplachnes trvdou vodou, tak bude nechavat stopy gramaz negramaz.
  • 1
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]