Údržba všech typů disků kol a pneu.
#56950
Videl bych to spis na chybu wapky. Co jezdim na carwash v MB,tak tlak super. Pouzivam sice svoji chemii,ale kdyz ji vyjmecne nemam,tak pouziju mikroprasek a hlavne ta wapka na carwash ma silny tlak a ikdyz mam na kolech jen wet coat a na druhych karecka,tak to jde dobre z disku dolu. At uz se superba II(finish kare 1000P),nebo porsche(wetcoat). Dnes jsem byl na druhy dr.wash v MB u tesca a ikdyz tam je mikroprasek,tak ma mensi tlak a zvlast na kolech a spodku dveri je to znat,ze se musi bliz s pistoli a brat to vícekrát. Doma s K5 a K7 bez problemu. A to mam dle me slabsi ochranu na kolech,nez gyeon rim. Daval jsem rim na BMW M3 e46 a po 4hod na okruhu stacilo vzit wapkou s mikropraskem a bez problemu a to byli disky po okruhu skoro černý.
#62561
Čau,

někdo nějaké další zkušenosti s RIM? Přemýšlím nad DLUX / RIM, obě keramiky mají výborné recenze, stejně jako např. Gtechniq.

Díkec
#62562
Ja jsem docela liny (ve smyslu ze reaplikaci by to idealne chtelo uz po konci druhe sezony), no nicmene, v prosinci 2015 jsem daval na (brand new) letni kola jednu vrstvu Rimu:

- Prvni sezonu (2016) najeto 7305 km, na konci Rim zcela v plne sile, umyto samponem a kola byly jak novy (https://www.youtube.com/watch?v=JTU-BIX9JXw)
- Druhou sezonu 8475 km, po sundani bych rekl tak 60% sily, opet umyto jen samponem a jak nove.
- Letos najeto 4744 km a uz jsem tam jen posledni zbytecky a zrovna se chystam na reaplikaci.

Na to, ze jsem daval jenom jednu vrstvu tehdy, a v prubehu let to umyval kdecim, tak si myslim, ze brutalne dobry vysledek (precejen od aplikace to byly skoro tri roky, k tomu najezd 20k km a porad to neco malo delalo).
soray se to líbí
#62566
Daval jsem RIM jak na letní kde jsem si s tím fakt vyhrál, mytí ve vaně, dekontaminace, odmaštění, dvě vrstvy RIMu v dostatečném odstupu a už mi to třetí sezonu. Kola na 80% stačí vzít wapkou, zbytek normálně rukavicí. Při přehazování kol jen, domyju vnitřek kola od asfaltu. Zimní s jednodušším designem jsem vzal taky a ted jedou tretí sezonu, efekt pořád funguje. Takže celkově to za to stojí i za tu námahu, samozřejmě ideál je to nanést hned na nová kola.
#62571
Já jsem dával RIM na 17" kola na Octavku s malým nájezdem cca 8000 Km a na 18" kola z T6 s nájezdem cca 20 000 Km a na obou funguje dobře. Na T6 se kola opticky hodně špiní ,má velký brzdy, ale na 90% špíny stačí mytí wapem zbytek veme houba se šamponem, kola se myjí 1x měsíčně.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]