Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Todle podle mě ještě půjde alespoň částečně rozleštit, ikdyž něco tam asi zbyde, ale tadle rýha ta 100% nepůjde, ta je už na plnič. Tady pomůže leda tak retuš (odmastit, zakápnout barvou/lakem, přebrousit opatrně pod vodou a zaleštit).
Dle předchozích příspěvku předpokládám že je to Mazda, takže stejně měkký lak jako na hondě. Jak bylo řečeno výše je to tak měkké že to poškrábou i nárazy much :lol:
Přílohy
IMG_20180503_144424.jpg
IMG_20180503_144424.jpg (16.26 KiB) Zobrazeno 1076 x
optimas: nelze obecně rozhodnout, dekontaminace se dělá tehdy, když lak obsahuje kontaminanty ;) Nejdřív poctivě umýt a pak zhodnotit, jestli dekontaminace všude nebo třeba jen lokálně clay nebo taky vůbec (ale o tom pochybuji). Rozhodně Prep nebo jiné odmašťovadlo je potřeba jako poslední krok před voskováním tak jako tak.
Abych pravdu řek tak o velikonocích jsem leštil auto rotačkou na černé metle "nejhorší co může být" Po vyleštění bylo auto super i na slunci a nanesen byl vosk s číny a na střechu BSD. Po 14 dnech vylezly sem tam hologramy. Tak jsem si koupil excentra Extol a přetáhnul kapotu a přední blatníky a na ně nanesl Fusso a je to paráda. Na střeše BSD drží jak přibité a ta čína na zbytku auta překvapivě taky. Čína jde sundat JARem a odmastit IPA a je čisto, ale když jsem četl jak sundat BSD tak bude třeba přeleštit. Pak nanesu Fusso a bude to ok, ale před zimou to bude třeba udělat znova a to mě zajímá. Jestli stačí jem odmastit a nanést Fusso, ale jak píšete tak to stačí případmě clay.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Mercedes Benz C Class

Trošku podzimní ladění...

Audi A4 Aruba Blue

A další várka...

Díky!