Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
#62532
Dneska jsem to umyl. Ne, že bych neměl co jiného o svátcích dělat, ale na návštěvy jedeme až zítra a tak se to hodilo. Wapka v místě bydlíště měla závadu a tak jsem zajel na Šafránku Stodůlky. Tam jsem myl snad před sto lety, tehdy ještě šampónem od pumpy.

Dva kanystry vody z domova a všechnu chemku co mám.
Nově jsem zkusil Geyon Tar a Korrosol i na kasli (kola už jsem dělal)
Nebylo to tak hrozný, čekal jsem, že z toho poteče víc a to mám bílou barvu ale hlavně kola byly jako po brutální vraždě.

V zásadě se mi celkem dařilo a za 4 hodiny jsem jel domů po voskování.
Poznatek co jsem si odnesl je, že jsem fakt amatér, ta spotřeba chemie je fakt hrozná. Většina místních borců by s tím možná ošetřila kamion, ale já se v tom koupu. Taru mám půlku a Korrosolu taky a to mám ten litr (ale už jsem po koupi dělal kola). Šampón docház a do nový leštěnky jsem taky slučně hrábnul. Já to ale nedovedu smudlat suchým aplikátorem...
#62912
Hľadal som, no nenašiel som nikde jednoznačnú odpoveď a tak sa pýtam tu (nech zbytočne nevytváram novú tému)
Plánujem urobiť prvý nákup (otázku ohľadom toho vložím do príslušnej témy) no tu ma zaujíma ako úplného nováčika postup čistenie tlačidiel napr. pri rádiu. Napr. ak nestačí len štetec a vysávač kvôli prachu ale je to zašpinené... na youtube som našiel postup, že na štetec nastriekať APC a proste to vyčistiť takto a zotrieť... nemôže sa niečo stať elektronike? Predsalen je to voda a tak ma zaujíma váš postup ako to čistíte aby sa nič nepokazilo.
Vopred vďaka :smile:
#62915
yankee31 píše:
29 bře 2019, 15:31
APC je nějaký éter nebo něco podobného, takže se na vzduchu odpaří
Ne, trochu to pleteš :fool:

Bilingo: Ano, s APC na tlačítkách opatrně, ve štětečku nebo v utěrce a hlavně v malém množství. Na lesklé povrchy, displaye a drobná tlačítka (třeba rádií) je lepší destilkou ředěná IPA, (která primárně odmašťuje) a ta se opravdu odpaří bez reziduí. Když je to fakt fest zahnojené, je to dost vopruz. ;)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]