Leštění a čištění oken, kapaliny do ostřikovačů.
Od martina4
Co mi doporucite z mych vybranych produktech? Valetpro glass claner, Gyeon Q2M Glass, Dodo juice clearly menthol? Bude to muj prvni lepsi čistič skel. Pouzival jsem jen neco z drogerie Clin a podobne. Poznam rozdil? Diky
Od Mr.Brain
Mám teď Dodo a funguje dobře. Než spotřebuju koncentrát, tak to chvilku potrvá. Ještě mám dobrou zkušenost s HG čistič skla a zrcadel... Ono stejně nejvíc záleží od utěrky, kterou ta skla čistíš.

Odesláno z mého VTR-L29 pomocí Tapatalk

Od HonzaD
Ano, optimas poslal něco jiného. A mohu potvrdit, že největší vliv na podařenou práci má zručnost, správný postup a čisté kvalitní utěrky

Co do čističe za mě taktéž velmi dobře funguje DoDo CM, na ValetPro byly negativní reference, že dost octově smrdí a moc nečistí (psal myslím wildT, jestli se nepletu), Gyeon jsem nezkoušel :)
Od brabus
co jsem videl tak AG Fast Glast delal podle me trosku okna jako by tam nebyly, ale je to jen muj nazor. Jinak hadra se pouziva vafle...
Od martina4
Uvazuji vafle od Dodo Juice nebo Microfiber madess. Ktery bude lepsi? Cistic beru Dodo. Co znamena veta,ze to dela okna jako by tam nebyly? Jako ze dobre cisti? :thumbup:

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]