Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Od Dex88
Zdravím vás vsechny :smile:

Jako uplný novácek Vás zde zdavím a zároveň prosím o radu. :smile:

Nechal jsem si dovézt auto z itálie které mělo být v dobrém stavu. Bohužel když pro něj známí dojel zjistil vady na laku. Stál sjem nad rozhodnutím zda auto nechat dovést nebo přijít o 15-20 000 a jet domů s prázdnou. Jelikož motorově byl ok tak jsem jej dovezl s tím že se to rozlešní a bude to ok.
Při hledání čím leštit jsem narazil na toto forum :D a po týdnu čtení jsem v koních a nevím zda to ma cenu vubec rozleštit a nanést kvalitní vosk nebo nechat přestříkat. Dokázal by mě nekdo poradit?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ammonium sulphate solubility in water

Zde jsou fotky dveří řidiče a spolujezdce. (to nejhoríší) Bohužel podobné oděrky jsou i na obou zadních dveřích a na obou zadních blatníkách :( Dalo by se říct že vpořádkou je jen přední blatník kapota a střecha :(

Děkuji za informace :smile:
Od soray
Namočit vodou - co zmizí, tam je velmi reálná šance, že to půjde rozleštit (poškozená je jen čirá vrstva laku). Co nezmizí, je na podklad a i to lze opravit lokálně.

Díky!