Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Od Hladas
Ahoj,jsem začátečník a potřebuju vědět jak na orbitální mlhu? Používám kotouče s mikrovlákny :-)
Od HonzaD
Primárně udržováním čistého kotouče - mikrovláknové jsou na toto velmi specifické. Nejlépe buď 1) skoro po každé kotouč vyfoukat stlačeným vzduchem anebo 2) vždy vydrbat kartáčkem a častěji kotouč měnit (než bys měnil třeba pěnový)- Je pak dalších několik faktorů, které do toho mohou promlouvat, ale tímhle zkus začít :)
Od Hladas
Je jedno jaký kartáč použijí? :smile: já mám totiž kartac jen na čištění interiéru 😆😅
Od Hladas
HonzaD píše:
09 čer 2019, 09:07
Primárně udržováním čistého kotouče - mikrovláknové jsou na toto velmi specifické. Nejlépe buď 1) skoro po každé kotouč vyfoukat stlačeným vzduchem anebo 2) vždy vydrbat kartáčkem a častěji kotouč měnit (než bys měnil třeba pěnový)- Je pak dalších několik faktorů, které do toho mohou promlouvat, ale tímhle zkus začít :)
A po jaké době to měnit? Dám příklad, udělat dveře na jedné straně a hned vyměnit? :smile:
Od HonzaD
Všechno je individuální, musíš vyzkoušet. Jde o to udržet ten kotouč "nezalepený" - určitě víš o čem mluvím. Vyfoukání vzduchem je nejlepší, a když není vzduch, tak vydrbání kartáčkem pomůže a holt třeba po panelu je nutné měnit no, je to strašně proměnlivé.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]