Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od jahody11
#63371
Ahoj, viete poradiť ako ľahko, teda spin trocha ľahšie žlté fľaky od včiel? Denne mam auto posiate žltými vykalmi od včiel a umytie v autoumyvarke je neúčinné. Nejakú chémiu ale čo... Pozerala som videa a od chemical guys tam bol príspevok na prípravok eco smart. Tak dúfam, že niekto nájde, kto mi pomôže, už aj lak som poskriabala... :dash:
Uživatelský avatar
Od soray
#63373
Toto jde velmi špatně, buď se musí použít silnější chemie (nevhodné pro vosky) nebo prostě nechat odmáčet (např. namočit ručník do teplé vody a položit na díl).
#63562
Otázka je čím máš ochráněný lak?? Z osobni zkusenosti mam vysledovano,že pokud mas navoskovano(treba Fusso) tak žluté nadilky od vcel jdou z 90% dolu tlakem vody .
Celkem dobre funguje (a skvele voní) Prewash Od ValletPro Citrus.(idelane pouzivam tlakovy rozprasovac a..mouchy a jine dárečky jdou dolu tlakem vody).
Pokud zavoskovano nemas...doporucuji skoro bez námahy dukladne umyt (treba i 2x a pouzit GyeonWetCoat...a dukaldne osušit (zvlást u tmavych barev) a uvidis ze to bude pecka! Nebude se tak držet špína a udrzba bude snazší.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]