Údržba všech typů disků kol a pneu.
#63477
Mě by spíš zajímala jiná věc. Nastříkám Bilberry a kartáčem vydrhnu. Wapkou smyju a nastříkám APC 1:4 a vydrbu kartáčem opět wapka a sjedu to ještě IPA vysuším a nanesu Tire. Za týden myju kola znovu a vemu to rukavicí a když přejedu bočnice jde z té bočnice mastný černý humus, který pak nejde z rukavice dolů. To jako by se ta guma rozpouštěla. Je to normální?
#63862
Včera jsem poprvé použil čistič na pneu - Gyeon Tyre Cleaner. Oproti mytí APC a šamponem a drhnutím kartáčem je to luxus. Rozprašovačem na pneu, trochu na štětec a špína leze dolů sama během pár vteřin, to jsem fakt zíral. Cena OK, litrovka cca 330,-
#63920
Ale to pořád neřeší múj dotaz výše. Vydrhnu bočnice (je jedno jestli receglase, apc nebo nějakým jiným sajrajem) a jde z nich jen bílá pěna. Nanesu Tire gel nebo Tradici, vše je ok. Bočnice vypadají super. Buď se lesknou když je neutřu hadrou, ale pak jsou mapy. Ale teď, po týdnu přijedu na wapku. Nastříkám kola Bildberry sjedu bočnice kartáčem a pak to sjedu wapkou. Umyju auto Bathe a jdu na disky. Ty jsou v pohodě, ale jakmile šáhnu na bočnice gum, hadr je černý jako bych stíral asfalt a né týden vydrbanou pneu. Tak mám teorii, že když ty gumy vydrbem, tak je to ok, ale když je napajcujem Tire gel nebo Tradicí tak musíme narušovat jejich strukturu. Odkud se jinak bere pořad ten černý humus co každý týden stírám z gum i když je vydrbu kartáčem a nějakým APC. Proč ta guma pouští ten černý sajrajt?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]