Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Od Lukašu
Zdravím,můj dotaz na vás tady na fóru,máte vyzkoušen šampón který opravdu parádne myje?
Jde mi o to aby neměl v sobě žádný vosk,opticke rozjasnovače ata atd...proste sampon ktery umyje dobře hmyz,ptačí trus, a trosku i odmaštuje (pouzival bych ho pri priprave pred voskovanim (tzn aby uměl dobře smýt mastnotu po Taru a nasledne i po Ironu).
Napadlo mě na ty mezikroky pouzit Jar nebo treba naredeny (nevim ale v jakem pomeru) Supermafrasol.

Doteď jsem na tyhle kroky pouzival levný Nirgin autosampon 1lt+-60kč ale pripada mi ze neodmastuje jak bych potreboval..
A davat na to Chemik Cirtus ktery mam mi pripada plytvani..

Tak jestli ma nekdo zkusenost ,co idealne pouzit,tak budu rád.
Od joshiki
Pakliže ti jde především o šampon při velké údržbě tj při dekontaminaci apod, tak lze použít jakýkoliv šampon a zvýšit jeho sílu nalitím nějakého APC či jiného silně alkalického přípravku(může být i aktivní pěna)
Na mouchy při velké údržbě stříkám těsně před zapěnováním silný roztok APC, s kterým umývám kola a mezidveří a většina musel se rozmočí, ale né vždy všechno a zbytek zůstane i po oplachu.
Jar bych moc nepoužíval kvůli vysušení laku, nicméně 2x ročně by se laku ani ostatním povrchům nic stát nemělo. Známý tak jarem umývá pravidelně už tak 5 let a auto stále žije :D
K mafrasolu: ano, jde použít- je to v podstatě silná aktivka/apc Jen bych dával u ředění víc pozor, jelikož může být dost silný.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]