Od Andy ACE
#64662
Zdravím Vás clubáci :thumbup: už zhruba dva roky se občas jako takovej menší vedlejšáček věnuji detailingu a korekci laku pro kamarády... Bohužel jsem v dnešní době, kvůli koronaviru přišel o svůj hlavní příjem a tak se začínám věnovat Vašemu oboru víc a víc... baví mě to, dělám to rád :smile: ale není mi stále jasno pár věcí, hlavně co se týče produktů... Absolvoval jsem kurz u Chemical guys a většinu produktů mám od nich... čím víc pročítám zdejší fórum, tak je mi jasné, že existují ekonomičtější a účinnější přípravky... A že s informacemi u Ch.G. na nás celkem šetřili :D :D Bohužel na vlastní zkoušení a experimentování není teď moc prostor a prostředky... Nenašel by se tu nějákej dobrák, co by se mi za menší úplatek chvíli věnoval, probral semnou pár věcí a předal mi pár drahocenných rad? Předem moc děkuji :thumbup:
Od Andy ACE
#64669
Je toho celkem hafo právě :D věcí, ve kterejch bych si potřeboval udělat víc jasno, tak tu s tím asi nechci zasírat fórum... zkusím napsat tomu Joshikimi... díky moc, chlapi :drinks:
Od Andy ACE
#64672
Koukám, že tady na fóru asi nejsou soukromé zprávy, nebo blbě hledám😁 nemáte náhodou někdo nějákej kontakt na uživatele Joshiki?😊 moc dík
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]