Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Od kucik
#64740
Pánové, čím odstraňujete vodní spot? Mám černý lak a je to peklo. Asi máme tvrdší vodu a po každém mytí mi na laku sem tam zůstanou zaschlé vodní kapky, i když suším ručníkem a na autě je vosk. Nějaký rychlý způsob, jak se toho hned po umytí zbavit bez leštění?
Od HonzaD
#64749
Nebo ta nejdražší varianta - zkusit odstranit příčinu :D Změkčovač vody není zas tak nedostupná věc. Měli jsme něco takového v bývalé práci a pokud nechceš špičkovou demi vodu, ale stačí ti VÝRAZNĚ měkčí, než z kohoutku, tak je to možná cesta a filtry vydrží fakt na dlouho. https://www.detailingblog.cz/domaci-vyr ... -myti-aut/
Od Eddiee29
#64752
Filtry vydrzi max dva roky pri normalnim pouzivani... (vyrobil jsem si asi 1000litru za jeden rok) jde o to, ze by to clovek nemel nechávat moc dlouho v necinosti(nejlepsi je to nechat treba na malej tlak vyrabet porad v kuse...
Ale i tak do toho pujdu zase
Od MACI
#64757
Trosku blba otazka, ale neodstrani ten odstranovac vodniho kamene z karoserie pripadne i vosk? Mam tam Dodo Future Armor, obcas po umyti ho prikrmim at pekne funguje a nerad bych si to pokazil tim odstranovacem... Diky.
Uživatelský avatar
Od 3dclub
#64762
No sealant asi nepřežije bez ztráty kytičky.. :( Jsou to celkem sajrajty - Gyeon Q2M WaterSpot má pH 4.5, Spotless myslím 4, u něho je i doporučená re-aplikace ochrany.
Ono tahle věc se hodí spíš třeba na okna, nebo na zažraný vodní spot na laku. Čím tvrdší voda a doba po kterou to necháš na laku, tím se to pak hůř odstraňuje. Po běžném mytí by jsi si měl vystačit s klasickým detailerem, který vosku nic neudělá :)
Od MACI
#64763
OK, diky. My tu nemame moc tvrdou vodu, tak moc spotu nezanechava, tak to nebudu teda resit :D Max. na ta okna, to je dobra poznamka...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]