Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Uživatelský avatar
Od Neozin
#61234
Ta wapka naproti Kauflandu v Zábřehu stojí za prd.
Já nejraději jezdím do Poruby - pneu janda. Tlak vody dobrý, demineralizovaná voda dobrá. Za mě spokojenost.
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61235
Optimas: jsem si vědom, to spíš pro náhodného kolemdoucího do budoucna :smile:

Neozin: V tom zábřehu jsem byl jen v 2x v zimě a byl jsem spokojen.
Jinak jezdím jen na rychlý demi oplach na OMV, od prachu/pylu to mám skoro za barákem, někdy když se mi nechce sušit auto tak tam sjedu taky na demi a taky v pohodě.
Ale není nad to si to umýt doma, když má člověk možnost, pořádné umytí na WAP se slušně prodraží, když člověk chce výsledek.
Od optimas
#61769
Předevčírem jsem navštívil asi v 18.30 OMV na Mariánskohorské a umyl jsem si jen tou měkčenou vodou auto a samý vodní spot mi zůstal na černém laku. Takže to asi nebude nic moc kvalita
Uživatelský avatar
Od Ryco
#61771
Na oplach tam jezdim pravidelně a spot na autě nikdy nemám. Hodim 30kč, program 5, 10s odstříkam na zem a oběhnu auto. Ciste to nikdy nemam, ale spot nikde. Jezdím tam az když je auto tak po 14dnech po kontaktnim myti doma zaprasene. Jednou kdyz se mi doma po kontaktnim mytí nechtelo auto susit, jel jsem to oplachnout na omv a bez spotu. Kdyz to same udělám doma mam to jak "dalmatina".
Od optimas
#63702
Navštívil jsem v Poruběpneu Janda a super. Destilka 10kč/1min fungovala perfektně. Pak jsem začal auto utírat ručníkem v boxu a katastrofa. Z vedlejších boxů ti Greténí to prali přímo na moje auto. Mají to špatně odstíněne jinak super
#64423
Zdravíčko.
Neporadil byste mi, prosím, někdo ruční myčku v Ostravě či blízkém okolí, kde by ještě nebylo výslovně zakázáno použití vlastní chemie ? Jezdíval jsem mýt auto do Poruby k Jandovi, dokud to tam nezakázali. Pak jsem ještě jezdíval v Porubě k Benzině na Opavské a do Klimkovic k OMV, ale obě jsou v současnosti mimo provoz.
Předem díky, FB.
#64425
Díky díky. Na mapu jsem samozřejmě koukal, všechny tři myčky, které v mapě jsou v rámci Ostravy znám a na všech třech je už použití vlastního šamponu zakázáno. V mapě ani nejsou všechny samoobslužné mycí boxy uvedeny (například druhá a třetí z mnou výše zmíněných se v mapě vůbec nenachází a ani v minulosti nenacházely (zejména ty u benzínových pump)), a tak jsem tak nějak tajně doufal, že mi někdo prozradí nějakou takovou :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]