Chemical Guys Ecosmart RU

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Gregster je schopnej taky vošudlat kdeco... Já osobně nad Ecosmartem dlouho přemejšlím, jsou někdy chvíle, kdy není čas a zároveň není auto tak extrémně zašpiněný, abych musel tahat wapku. V podstatě Meg's dělaj už delší dobu něco podobnýho, jmenuje se to Wash&Wax Anywhere.

Nechcete se někdo šábnout o jednu láhev koncentrátu? Ředění se uvádí 1:8 až 1:16 a už při 1:8 to vychází na asi 160,-/litr. Pro srovnání Meg's stojí skoro 800,-/litr :D
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

WildT: nebudu se s tebou přít, protže tolik zim se auty nezabývám a nerad bych byl za většího vola než jsem už teď :unknw:
Přesto budu v zimním období onr používat a sám jsem zvědavý jak se ne/osvědčí :smile:

Michail: radši si spočítej kolik výjde litr onr a pak si popřemýšlej jestli ti stojí za to, utrácet takové prachy za nějaký ecosmart a podobné předražené maketingové hlouposti, když to v reálu stejně není 100% bezpečné k povrchu, protože pořád je to stejný princip jak všechny ostatní bezvodovky.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No tak jasne, ono jako zalezi co to je za spinu (jak je tam dlouho, jestli je pod tim vosk a milion dalsich veci), ale ta dalnicni kdyz jedes za tyden 700 km v brecce ktera lita vsude okolo, tak to na aute je schopny fakt odolne "zaschnout" (primrznout :D ) a to se fakt myje tezko. Na nasem kde obcas jezdime do skoly nebo na nakup tak to je samozrejme mnohem snaze umytelne, i kdyz od pohledu je to spinave uplne stejne.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

WildT: Souhlasím, já co lítám 80% město jsem rozmočil nečistoty naředěným ONR a pak umyl ONR. Špína šla úplně lehce dolů.
Minulý rok jsem ONR nepoužíval. Takže vlastně jsem nemyl auto vůbec. Jen jak bylo trošku tepleji tak jsem přijel na wap, hodil peníze a opláchl vodou auto, ať na něm není ta sůl a hrubší nečistoty.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Presne to jsem delal taky, jenom letos mam v planu to predtim oplachem pokropit penou z foameru :)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Dneska jsem zkoumal Dodo Juice Basics of Bling Detailing Spray detailer co mi přišel.
Je docela lubrikující (oproti naředěného 1:30 ONR). Napadlo mě, jestli by se nedal využít podobně jako CG Ecosmart. Co myslíte?
Samozřejmně na lehce zašpiněné auto.
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Dodo Juice Basics of Bling Detailing Spray bude více překrývat voskové vrstvy.
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Já to už na svém autě neřeším. Protože ta stříbrná je nevděčná barva. Na tom nepoznám rozdíl jestli mám přírodní, syntetický vosk nebo nějaký sealent typu Carpro Reload.
Spíš mi jde o čistící vlastnosti, aby to bylo pro lak bezpečné.
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Máš mít černou! :-P :dance4:
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Na černou ti plive pes :D To abych co 2 dny myl furt.
Odpovědět