Dodo Juice Supernatural Shampoo

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Malokdo si spocita a malokdo se podiva do financniho srovnani na to, ze i pres velkou cenu koncentratu je to velmi ekonomicky sampon. Ja ho chci vzit uz delsi dobu az dojedu BTMB, ale ani ten mi moc rychle neubyva :D
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Já právě teď mám BTBM to menší balení a dávám poměrně větší koncentraci, takže mám ani né čtvrtku teď :smile:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Zrovna u všech DJ šamponu, včetně BTBM, to doporučené ředění je vždycky dostačující.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Tomu určitě věřím, bohužel doma si najdu málo kdy čas abych umyl auto, takže většinou myju na vapce a doma mi BTBM akorát leží. Zároveň to do kýble leju hodně od oka, někdy dám víc někdy mín. Včera jsem měl auto špinavé jelikož jsem stál pod stromem, tak jsem dal šamponu například víc. Zrovna ten dávkovač mě na supernaturalu opravdu láká, zároveň mám řadu supernatural opravdu rád, mám od ní skoro vše co používám, takže mě to přirozeně k tomuhle šamponu táhne.

Asi ho objednám a vyzkouším ;)
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ja koupil nejaky mydlo s dávkovačem a misto mydla jsem odmeril davku samponu na jedno stlačení 8-)
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

To je dobrej nápad, přes zimu jsem myl jen na wapce a teď když jsem chtěl použít BTBM tak jsem musel sundat víčko, protože přes ten otvor na víčku to nechtělo téct :(

Jestli teda supernatural vezmu, tak zkusím udělat (natočit?) nějakou menší "recenzi".
Pravda je, že i cenově vychází hezky ( BTBM 500ml stojí 549 a ředí se 1:800, Supernatural stojí 879 a ředí se 1:1500) ale rozumím, že pro hodně lidí může být ta pořizovací cena "nepřekousnutelná".
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Tak už mám SN šampon doma. Barvou a konzistencí připomíná med. Jde vidět, že je hodně koncentrovaný. Voní chemicky. Něco jako SN clay lubrikace. Podle mě při naředění neucítím nic.
Chtěl jsem ho dneska vyzkoušet, ale zítra má pršet, takže test bude mít odklad na středu. :smile:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Nevydržel jsem to a musel jsem vytáhnout vapku, kýble, rukavici atd. jen bych mohl umýt auto DJ SN šamponem. :D
Byl jsem hodně zvědaný na něho, protože jsem si sliboval od něho více než od fialového BTBM.
Ředil jsem 15ml do cca 17L vody, to je tedy 1:1133. Teda více, než doporučuje výrobce (1:1500). I přesto, že má šampon medovitou konzistecnci, dobře se rozpouští ve vodě.
Vůně po naředěno je velmi slabá chemická. Při umývání nejde ani cítit nějaká vůně.
Šampon pění dobře, ale pěna nevydrží dlouho.
A teď k tomu hlavnímu. Lubricita nepřekonává BTBM. :( To jsem byl docela zklamaný, protože tohle je vlajková loď jménem supernatural od DJ. Která by měla být nejlepší.
Když BTBM má u mě za lubricitu 10/10. SN má 8/10.
Šampon neovlivňuje voskovou vrstvu ani nějak ho překrývá. Je to čistý šampon bez leštidel, vosků apod.
Schválně jsem umýval na slunku a nechal šampon samovolně uschnout. Měl by totiž obsahovat nějaké změkčovadla vody. Mapy po zaschlém vodním spotu byly, ale šly lehce odstranit přejetím jedním tahem rukavice se šamponem.

Na závěr bych chtěl říct, že u mě je stále šampion šamponu nepřekonatelný DJ BTBM. :yahoo:
Příští vyzyvatel je LABOCOSMETICA #SEMPER. Na koho si vsadíte vy?
Odpovědět