Autošampon - dotaz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Protoze to porovnavam po umyti jinyma samponama, mrpink ma lestidla, aquabathe ma carnaubu.. a po zadnem z nich se to neleskne jako po glossworzku a jak uz tu nekdo psal, auto umyte GW je poznat i v noci pod osvetlenim lampou
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

OK, nebudu se tu hádat. Každý máme asi jiné zkušenosti.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Já se nechci hádat, jen prostě říkám, že je hodně velkej rozdíl, jestli auto umyju GW nebo Pinkem, jestli máš jiné zkušenosti, tak se poděl.. já GW už nepoužívám na voskovaná auta, netvrdím, že to je super šampon, ale na instantní zvýšení lesku je to za mě dobrá volba.
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Já jsem svojí zkušenost už napsal o pár stránek zpět. Prostě jsem neviděl rozdíl kdy jsem umyl auto šamponem s voskem a bez. Hlavně přidané ochranné vlastnosti skoro nulové. Obsažená carnauba by měla zvýšit lesk a posílit ochranu - nezpozoroval jsem.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

ovšem pořád mluvíš o šamponech s voskem, což GW není ;) Ten obsahuje nějaké zvýrazňovače lesku, které na vyšišovaných plastech dokázou udělat „mapu kudy stékaly“
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

BigBang: Jasně, každopádně i GW mám a nepoznám to, když to umyju GW nebo jiným šamponem.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Tak máma oba jiné zkušenosti :) nicméně já si pořád stojím za tím, že GW ten lesk zvýrazní, ale mám s ním zkušenost jen na tmavých autech
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Tak jsem Dokoupil kosmetiku bathe + a wet a umyl jsem to způsobem že jsem si do kyblu rozdělil bathe + a ještě občas na rukavici jsem si striknul šampon pak po oplachu postrikal wet coat a po ususeni je karoserie hladká jak po voskovani. Sice nevím jestli to udělal šampon bathe + nebo wet coat ale každopádně je to super
Uživatelský avatar
lazi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 04 led 2016, 22:04

Bathe+ má taky takový efekt. Ale asi nevydrží to, co Wet. Myju na benzínce a pak jedu cca 2 km k sobě, kde auto doleštím atd. Za tu dobu auto krásně uschne.
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

To jo to máš pravdu dnes jsem dal jen oplach pak najel na dálnici a doma už na něm nebyla ani kapka a lesklo se jak kdybych ho susil hadrem
Odpovědět