Autošampon - dotaz

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Rety píše:Tak ji vyzkoušej.
Stejnou má i kámoš a když používal pěnu od Karcheru,která je u toho taky v balení,tak říkal,že ta pěna celkem rychle stýká.Asi to nebude taková ta nadýchaná pěna,jako ze zde uvedené trysky od wildTa,ale uvidím,jakou to bude dělat pěnu od VatelPro,co mám v plánu objednat.
Mě to baví,tak i když mám jedno auto,tak s tím občas budu "blbnout" a třeba časem za nějaký úplatek budu mít auta i kámošům,kteří se vždy hlásí,když to myji,že se staví :D,tak si to musím vyzkoušet. ;)
Naposledy upravil(a) Rocco dne 11 bře 2015, 19:20, celkem upraveno 1 x.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja si teda myslim se by pena mela smysl i treba pro jediny auto - jenom v to. PRIpade stejne poslouzi treba mesto za 600 a neni potreba vykonna wapka za 5 a foam lance za 2 litry. Prewash je jinak fajn ale nezpeneny rychle uschne.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rocco: Ten pěnovač od Karcher mám taky. Lehce jsem si po potunil. Celý jsem ho rozebral a před koncem trisky a kovové "drátěnky" co tam je, jsem dal přesně nastříhanou houbku na mytí nádobí. Není to sice pěna jak šlehačka, ale fakt pěknou pěnu to dělá. Až budou peníze navíc, koupím si ten foam lance z Číny.
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rocco píše:Právě,že jsem nikde nenašel,zda je PH neutrální. :(
A používal bych ho jen na své auto a to moc zasr*né nebývá.....jak je teplo a čas,jde pod koupel.
A i z důvodu toho,že dost často auto myji jsem ho chtěl používat......jinak mám šampon DODO,ale používat ho při každém mytí,tak mě to bude stát za rok ranec. :crazy:
Jak jsem psal...opravdu nemám problém 4x za měsíc auto mýt.
Šampon používaný na myčkách nebude pH neutrální ani náhodou. Tak nepoužívát Dodo. Jsou šampóny s daleko lepším poměrem cena / výkon, tím spíš ve velkých profi baleních. A pokud budeš používat prewash, tak spotřebu šampónu výrazně zredukuješ a často ani nemusíš použít vůbec a stačí jen pak opláchnout.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

ka-spel,už jsme ho prodal (ten Karcher) a chci pořídit mr.Pink.Ten co byl u pěnovací trysky jsem vyplácal na auto miminy. Té to stačí. :D

Neozin,tunit mě to nenapadlo,ani jsem nekoukal,jak se to rozdělává. :)
A jakou pěnu si tam použil???
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

MR.Pink mám v nabídce v bazaru za dobrou cenu.Mrkni na to
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Vím o tom.....problém je v tom,že chci pořídit i jiné věci a platit poštu u šamponu a pak u ostatního je blbost.Jinak bych ti už psal.....
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

V pohodě ;)
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Jsem rád,že to chápeš a nebereš nějak zle. :thumbup:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Chlapi jaký vlastně má význam ta pěna v mytí. Úplně stejný účinek má kvalitní šampon nebo ta pěna má funkci že na auto manuálně nemusíš sáhnout a přesto bude čistý?

Odeslano z Samsung galaxy NOTE 3
Odpovědět