ValetPRO Orange (Citrus) Pre Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pítr
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: 25 říj 2014, 19:50
Bydliště: Praha 10

Jsem s ním spokojený, používám na nenamočené auto pomocí ručního foameru. Krásná vůně, která se drží v mycím boxu dost dlouho.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

v čem používáte prewash aby vám to pěnilo?
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Glorie nebo Mesto :D
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

A ředění kolik? :)
Mám mesto z bauhausu, a ředění jsem udělal nějak 1:8 cca ale že by to pěnilo... :unknw:

Edit: Vůbec mi to nepění jak tohle...https://www.youtube.com/watch?v=znjuPAxEcZI
A mám...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Taky to musi byt Mesto Foamer, ne jenom tlakovy postrikovac (v Mestech se teda nevyznam ale mam dojem ze vypada jinak jak ten Joshikiho, hlavne ta koncovka je takova celkem hubena). Redeni 1:8 je jinak ideal. Jinak na tom mem videu ta pena je jeste spis podprumer, je tam jen stredni koncovka (modra), cerna dela jeste vetsi penu.
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Joo, uz jsem koukal na začátek tématu :) budou penízky, tak objednal...cely auto penovat nepotrebuju, jen ten spodek, takže me ruka bude bolet jenom trochu :D
Uživatelský avatar
Pítr
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: 25 říj 2014, 19:50
Bydliště: Praha 10

Používám mesto foamer, pěnu dělá skvělou. Kupoval jsem ho v Praze ve Vršovicích. Firma jadal, mají i stránky, kdyby někdo sháněl.
Uživatelský avatar
Moose
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: 29 pro 2014, 13:00
Bydliště: Přerov nad Labem

Tak dnes jsem poprvé ozkoušel a musim říct že super věc. Nejprve jsem opláchl tlakem vody, na laku zústalo spoustu špíny, bláto, mušky atd. Tak jsem do rozprašovače namíchal citrus pre wash v poměru 1:5 nastříkal na znečištěná místa cca 5 min nechal působit poté opláchl tlakem vody a vše šlo krásně dolu. Tak ještě že jsem vzal hned maxi balení 5L :dance4:
Fiat Doblo Cargo XL 1.4 CNG 88kw 2014
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition 2015
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Jeste TEC ONE FOAMER je penovač ale bude to asi stejne co metso.
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Tepovali ste s tymto uz niekto nieco ine ako koberceky? Nevybledne po nom calunenie? A nebude mi lietat pena von vyfukom z vysavaca?
Odpovědět