Sušení auta

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

co používáte na sušení auta po mytí? Včera jsem poprvé po zimě umyl auto, pak jsem vzal ručník z domu a manželka moc nadšená nebyla...:). Hadry prd sají a dávat několik set do speciálních ručníku nemůžu...:). Nějaký dobrý tip ve stylu mikrovlákna z KiKu? :)
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Několik mikrovláken z Kiku :D
Né, to jsem nezkoušel, ale mohlo by to taky jít. Já mám žlutej Dodo za tři kila a auto (Pandu) s ním jakš takš vysuším.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

tak to by tech uterek bylo potreba trosku vic a uz bych na cene nejakeho susisciho rucniku, nestaci treba nejaky frote rucnik?
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já se chystám objednat toto http://www.highperformanceparts.cz/mikr ... 0gm2.32541
Jsou s tím dobré zkušenosti,např. vysušení kombíkového Mondea bez ždímání...
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

to vypadá dobře, nejsi někde od Zlína, žebychom to objednali na jedno poštovné? :)
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nomadm píše:to vypadá dobře, nejsi někde od Zlína, žebychom to objednali na jedno poštovné? :)
Bohužel Ústecký kraj :lol:
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Proč nejezdit fávem kombi, moh si ušetřit za megana :lol: :mrgreen: Přijde mi to stejný jako s tim ručníkem :shock: :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

To bych nesrovnával, i megane patří v rámci třídy mezi levnější auta...prostě nemám nato mít všechno co se mi líbí, natož abych to měl v nej kvalitě. Nechci kupovat šmejdy, ale věci s nejlepším poměrem cena/výkon a pokud je nějaká věc dobrá a nemá na sobě lukrativní značku, tak mi to nevadí a spokojím se s ní...A hlavně musím dávat peníze i jinam než do detailingu.....
Megane II Grandtour
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kup za 250 deset dlouhosrtych uterek v kiku a tim auto v pohode ususis (spis jich bude stacit i min) a vyuzijes to kdekoliv. Ja tim susim auto vetsinou protoze jsem linej porad prat autorucnik a tech dlouhosrtejch mam ze se mi to vali uplne vsude.
Odpovědět