ValetPRO Orange (Citrus) Pre Wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Caverna
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 06 lis 2011, 12:14

Zdravím nadšence pořídil jsem tento produkt a byl jsem zvědavý,jak bude fungovat.Je to pre-wash před samotným mytím píše výrobce(All Purpose Cleaner).Čistí exterier i interier včetně zavoskovaných ALU(dle ředění).Hlavní důvod proč jsem ho pořídil byla právě šetrnost k voskům vysoká ekonomičnost ORANGE PRE WASH spolu s parádní vůní citrusů.

1:10 exterier
1:20 interier

Po nastříkání na přední nárazník a minutové pauze byla použita wapka a celkem slušně šly mušky dolů i když přípravky k tomu určený co jsem měl možnost zkusit byly o něco více účinnější,ale tyto přípravky sundají parádně i vosky proto musím říct,že Valet funguje slušně.Na druhou stranu mám pocit po 2. mytí,že přeci jen vosk oslabuje i když ne nijak markantně,ale je to patrné.
Přílohy
Před
Před
Po
Po
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Diky za info ktere mi napomaha co vybrat.Momentalne nad nim premyslim. :)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

krásně voní ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
FanousE46
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: 07 pro 2011, 18:18

Je skvelej a kdyby nekdo chtel tak mam 1x 500ml kterej asi nevyuziju tak ho klidne pustim.
viz :viewtopic.php?f=19&t=389
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Sem hodně zvědavej na ten Citrus pre-wash, chystám se ho taky pořizovat (zatím jen jako juniora) :lol:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Prej je to jedna z nejšetrnějších (v podstatě úplně neškodná) věcí k vosku, tak uvidíme :) Jaro už je za dveřmi a leštička už se nemůže dočkat pořádnýho zápřahu :D
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

No na youtube to ukazujou při použití na kola, hmyz, bordel třeba ve střešních lištách, bordel od kol na dveřích, podbězích atd. až to skoro vypadá neuvěřitelně. Zajímá mě ve které fázi mytí je nejlepší to použít :?: :?:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
martin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2013, 08:45

No já bych ho nasadil do počáteční fáze hned po kolech, asi jako aktivní pěnu pokud citrus lze takto použít.Aby to spláchlo největší hnus.
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Každopádně nejdřív bych to ostříkal. Taky o tom uvažuji. Zatím používám na komplexní údržbu spojenou i s voskováním APC ValetPro na nejvíc znečištěná místa a pak mytí obyč marketovým šamponem Tectane (musím vypatlat), pak klasická procedura clay, lime prime, vosk. Toto bych spíš viděl na rychlou očistu již navoskovaného auta. Postříkat rozprašovačem a ostříkat. Zajímalo by mě, jesti by na udržovaném povrchu stačilo jen tím postříkat a umýt wap bez mytí rukavicí.
martin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: 03 dub 2013, 08:45

No já bych to docela zkusil bez té houby pro častější mytí, mám na autě "keramiku" od Matěje Vepřka tak by to teoreticky mělo jít lépe dolů. Nevím někdy zkusím.

Ale bojím se sušení, přecijen tam může a zřejmě i zůstane nějakej bordel takže asi jedině bez sušení nebo nějakej fukar.
Naposledy upravil(a) martin dne 20 úno 2014, 00:40, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět