Dodo Juice Supernatural Shampoo

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Jeden z nejkoncentrovanějších šamponů na trhu. Čistě na přírodní bázi. Ředění 1:1500. Vychází z BTBM, je zbaven barviv, příměsí a vůní.

Obrázek

Obrázek
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Bohužel jsem nenašel žádnou zkušenost, ale dost nad ním přemýšlím. Nepoužívá ho náhodou někdo kdo by napsal minirecenzi?
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Říká se, "vychází z BTBM, je zbaven barviv, příměsí a vůní."
Takže podle mě je to BTBM. Jen koncentrovanější. S BTBM šamponem mám pouze pozitivní zkušenosti a je to zatím TOP šampon z toho co jsem kdy vyzkoušel, a to můžu říct, že jsem vyzkoušel dost šamponu. Jsem takový šamponový "uchyl". :D
Dokonce myslím vychází v přepočtu na jedno mytí levněji než všechny šampony od DJ.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

BTBM právě používám, ale absolutně miluju supernatural řadu, tak pokukuju po tomhle. Líbí se mi ten dávkovač a někde jsem četl, že má v sobě tenhle šampon přísadu co pomáhá odvodu vody a mělo by to omezit vodní spot.

Takže mě zajímají tyhle vlastnosti :(
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Moc bych té schopnosti odvádět vodu a omezení vodního spotu nevěřil.
Šampon by musel mít v sobě nějakou přísadu, která vytvoří na laku nějakou ochranu. Něco jako Bathe+. Bohužel i Bathe+ který v sobě obsahuje tuto přísadu, nedokáže na neošetřeném autě vytvořit danou ochranu pouze při ředěním šamponu do kýble. Musí se totiž dávkovat přímo na rukavici aby vytvořila tu vrstvu, která by odváděla vodu z laku.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tyjo zrovna nedávno mi ho zákazník nabízel, ať mu s ním umyju auto před procedurou, ale bylo mě ho líto, tak jsem použil nějaký obyč. Chtěl jsem si vyptat pár kapek na odlití, ale zapoměl jsem :/
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Můžu potvrdit slova Neozina, tohle je šampón u kterého nebudete litovat peněz. Vyzkoušel jsem cca 10 druhů šampónů různých značek a tohle je za mě nejoblíbenější kousek.
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

Tady je v aj co jsem našel o těch příměsích - "Limescale inhibitors help prevent the formation of chalky, crusty mineral deposits. Anti-static agents give your vehicle a slick finish that stays cleaner longer. The sheeting agents help the water find its way off the vehicle, leaving as few water droplets as possible."
Uživatelský avatar
Vlasta73
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: 29 lis 2016, 21:50
Bydliště: Kousek od Plzně

Co takový šampon dokáže umýt neředěný ? Zkoušel někdo ?
spitfire
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2016, 10:08

No mě zatím přijde, že ho zkoušelo jen málo lidí, přitom novinka to není.
Odpovědět