Zaino, Show car wash

Přípravky na odstranění hrubých nečistot před samotným mytím (hmyz, asfalt...), šampony pro mytí, snowfoam, přípravky pro sušení.
Odpovědět
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Až z dalekého kapitalistické západu ke mně, v jeden sychravý podzimní den, dorazil tenhle prémiový šampón jménem Show car wash.

Z-7™ Show Car Wash is a concentrated blend of special cleaners, conditioners and our famous Show Car Polish ingredients that clean and enhance the gloss of painted surfaces. Z-7™ Show Car Wash gently cleans your car without using harsh detergents, alkali or acids. Plus, our special water-based lubricants buffer the paint to prevent scratching and reduce the risk of swirl marks, even on black and red cars.

Ve zkratce nám výrobce říká, že jeho výrobek je plný speciálních čističů, zajišťuje aby rukavice klouzala po laku a netvořila škrábance.

Výrobce nám garantuje, že s tímto 500ml balením umyjeme 12 středně velkých aut...ale realita, je možná trochu jiná.......

Na balení je napsáno, že máme použít 2-3 víčka na galon vody (3,8L) Mám Dodo kýble o obsahu 20L se kterým vcelku solidně umyji auto když není extrémně špinavé. Tady jsem narazil na takový můj osobní, malý, problémek a to odměřit pět víček hustého koncentrátu a šampón jsem měl všude :lool: Mno...použil jsem tedy zhruba 1dcl šampónu a to v poměru dvě víčka na galon a decka v háji...to asi tedy nemám středně velké auto (jen upozorňuji že je to šampón z USA :lol: )
Šampón příjemně voní a dostatečně pění. Umývání byla jedna radost. Lesk se po umytí dostavil jak jsem předpokládal, ale zdálo se mi, že třeba Raceglazé aqua bath and wash má výsledek lepší.

Podtrženo, sečteno je to pro mně jeden z nejméně ekonomických šampónů na trhu. Mě osobně by stačil na pět umytí :huh: Asi není pro Amíky Octavia středně velké auto :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

zkus dát méně šamponu podle toho jak bude lubrikovat a umývat bud ještě ubrat,nebo trochu přidat .

třeba docílíš lepšího ředění. a na pěnu nehleď ,pěna nemyje :)
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Tak to je mi jasné, že můžu laborovat s koncentrátem. A to že pěna nemeje vím taky. Tady šlo o vyzkoušení šampónu a objektivní recenzičku a ta by měla obsahovat veškeré projevy prostředku, tak jsem je tu vypsal...ale že mi někdo začne radit, to jsem teda nečekal :lol:
Odpovědět