Tuhy synteticky vosk

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Ted resim jaky tuhy synteticky vosk. Kolohnat VS fusso VS sardinky. Na to obcas poputuje priroda Hard Candy. Vydrze co jsem vypozoroval jsou +/- totozne. Aplikace kolohnatu je narocnejsi na cas bufflovani. LP nevedu. Zaklad bude Menzerna 400, popripade finishovka od 3M(3M mam zadarmo z jedny nejmenovany automobilky v MB 8-) ) nekdo nejaky odzkouseny tip,jak se chovaj urcite vosky s kombinaci s Prirodou (idealne DJ Hard Candy) samozrejme nejdriv syntetiku a pote prirodu. Vosk padne na klasicka mista. Svetla,karoserie,kola. Me osobni auta meju samponem ChG maxi suds II. Z techto tři mi jde hlava kolem a netusim,ktery by byl vhodnější. Pri velikosti balení to vidim jako doživotní kauf :D
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar mám všechny 3 na který máš zálusk.Tady ti dám žebříček podle mne.

1. Fusso - + skvělá výdrž,malá spotřeba,aplikace dobrá
- horší rozleštování oproti přírodním voskům

2.Collin- + slušná výdrž,malá spotřeba,aplikace dobrá
- horší rozleštování je potřeba si hlídat ten správný moment na rozleštění když trefíš správný čas tak rozleštění není problém.

3.Finish- +slušná výdrž,malá spotřeba,snadná aplikace,velmi snadné rozleštění i druhý den,odolný vyšším teplotám.
-z těchto 3 nejkratší výdrž na laku

Toto jsou mé postřehy za mě je nejlepší Fusso protože vydrží nejdéle na laku když už si s tím dá člověk tu práci tak at to tam chvilku vydrží.Ještě musím říct že všechny tyto vosky jsou velmi dobrý a ani s jedním neuděláš chybu ale věřím že nezůstaneš pouze u 1 vosku ;) budeš chtím další a další a další :crazy:
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Napster: Menzerna 400 nebo finishovací 3M nebude moc vhodný základ pro vosk. Doporučil bych odmastit před nanesením vosku.
Uživatelský avatar
Radim84
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 230
Registrován: 08 pro 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Obdržená poděkování: 2 poděkování

Muj tip je Fusso. Pred aplikaci je potreba odmastit IPOu a pak aplikovat. Mensi nevyhodou je, ze pred buffovanim ho musis nechat na delsi dobu zaschnout. Vydrz je skvela, u me vyhrava nad kolohnatem.

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk
Moje 1.8TSI
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Na odmaštění bych použil spíš Gyeon Prep.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Tak nakonec jsem vzal Kárečka. Kolohnat na sklade ve velkym baleni nebyl a na fusso jsem zapomel. IPU mam,takze to neni problem. Az dojde IPA,tak prubnu Prep. Jinak na karecka je lepsi dlouha srst,nebo kratka? O vikendu budu odzimovavat porsche,tak mam v planu 2x karec a 2x DJ HC. Mozna i 3x vrstvy,kdyz se mi bude chtit. Jsem zvedavej na vydrz tyhle kombinace.
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

škoda, chtěl jsem ti nabídnout něco fussa, mám toho tady plnej kýbl a nevim co s tim ))))
Škoda superb 2.5Tdi
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Se nejak dohodnem asi. Sice jsem dal karecka,ale na spodku dveri mi nejak mizi,ale taky je to u auta nejnamahanejsi cast laku.
Odpovědět