Poorboys World Natty's Wax (White)

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Tak skoro 4 týdny a Nattys drží stále jako novej, kapota trochu ztratila sheeting, ale zbytek auta jako nově navoskováno. 2x jsem nanesl DJ Carnauba Glaze, pro oživení, ale nebyl třeba.. :)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

O víkendu jsem umýval tátou Octavii voskovanou 2 měsíce nazad Nattysem White, 2 měsíce se auto nemylo, ačkoli toho moc nenajelo. Po umytí vypadalo "jako nové"... chtěl jsem natočit odvod vody při wapkování, ale mobil mi video nenahrál, asi jsem to blbě chytl a stopl, což mě mrzí, jelikož na Octavii i Civicu drží zatím moc hezky, kam se hrabe Kolohnát co byl na podzim-zimu. :-/
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Môj tiež stále drží, odvod dobrý aj keď je už auto zaprášené a ten prach ju trochu drží, nebolo kedy ho umyť kedže stále pršalo a víkend zasa nevyzerá nádejne. Ak budem umývať isto spravím aj nejaké foto alebo video ak nezabudnem :-)
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Tak prikladám jedno video, kvalita nič moc, robená telefónom ale hádam bude vidieť to podstatné. Odvod vody natty´s po mesiaci a pol od aplikácie :-)

Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Máš to nastavený jako soukromý, takže I can't see shit captain.
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

už upravené, skús a keď nepôjde radšej sz a skúsim ešte raz :-)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Už to jede, ale musím na YT, máš zakázáno přehrávání na ostatních stránkách. Drží Ti hezky, mě včera, což je něco kolem 2 měsíců už při wapkování oslabil...
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Laconi: jj :D
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Tak ja zasa musím povedať, že auto odvtedy bolo umyté dvakrát, akosi stále pršalo predtým tak to nemalo ani zmysel moc a teraz bolo konečne pekne tak som sa do toho pustil a samozrejme som chcel odskúšať lance foam čo došiel 8-)
Odpovědět