Proti prachu?

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prachovka nebo fukar... :D
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Žiju v Ostravě a řekl bych že proti prachu je asi nejlepší mít svou vlastní garáž, jiné řešení mě nenapadá, zkoušel jsem taky různé řešení a auto je hned zaprášené (navíc teďka za barákem se staví, v prací se staví) na tmavém laku to hned jde vidět a řekl bych že i nějakou prachovkou bych asi poškrábal lak.
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Nebo zabalit do strečovky. :D
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Proti prachu je najlepsi svetly lak. Ked som mal cierne auto, tak som ho umyval snad 3x do tyzdna. Ked som mal biele, tak sa mi to po mesiaci zacalo uz zdat divne, preco sa mi spinia len skla a disky, a dost som kukal, ako mi rukavica pri umyvani ocernela...
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Je pravda,že já Maxe umyju a za dva dny je na tom prachu,že je spíše šedivý. :ireful:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
c4eX6
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 23 led 2015, 09:31
Bydliště: Brno, Praha

maxipes píše:Proti prachu je najlepsi svetly lak. Ked som mal cierne auto, tak som ho umyval snad 3x do tyzdna. Ked som mal biele, tak sa mi to po mesiaci zacalo uz zdat divne, preco sa mi spinia len skla a disky, a dost som kukal, ako mi rukavica pri umyvani ocernela...
Jeste lip jsou na tom stribrna auta, po umyti máš řekněme silver matalic, a po par stech kilometrech gunmetal metlu :-D
Furt to vypadá ciste..
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ale zase ani po umyti ti z toho vylozene nepada pusa na zem :D
[SCHOOT]
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 16 črc 2015, 13:02
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Kup si antistat stoji par korun a sezenes ho snad ve vsech vesnickejch drogeriich. Ja to zkousel na leskly plasty v interieru a nejakej ucinek to melo, ale ne na dlouho.
www.schoot.cz
Detailing + Výměna autoskla s bonusem 1500,-Kč
Odpovědět