Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
petr.s
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 06 bře 2015, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Takhle nějak jsem si to taky myslel, že je to normální.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak se pridavam do klubu tech co jim WetCoat dela fleky. Mam na aute BSD a chtel jsem splichnout WC na novy Skoda loga a na jedny dvere kde jsem BSD asi zapomnel dat a nastalo peklo. Nastesti je to videt jen zblizka a asi nebude problem to sundat, ale jsou tam. :D Takze BSD+ WetCoat ne-e. (Myto Bathem+)

Jen ted premyslim jestli se jit ucit jak jsem mel v planu nebo se to jit pokusit sundat hned :mrgreen:
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Tak jsem zkoušel wetcoat a výsledek - hrozné mapy na laku, černá metla vše ukázala. Předtím byl na laku asi zbytek dj acrylic spritz .. Může být chyba i v něčem jiném, třeba v aplikaci?
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Na aplikaci neni zkazit, proste si to nesedne nekdy se zbytkama samponu (pokud je v nem nejaky vosk, gloss slozky nebo co) nebo zbytkem predchozi ochrany. Teoreticky mozna kdyz to zaschne pred oplachem, ale ja to oplachoval v podstate po 30 vterinach.
Uživatelský avatar
Daver
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 05 dub 2014, 21:52

Šampon používám BTBM, takže tam asi problém nebude. Nejspíš jsem to nechal moc dlouho na laku "schnout".
Detailer - začátečník :-)
Ford Focus fan
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

nesmí to zaschnout, nesmíš to dát na horkej lak ani když máš třeba nastartováno a rozehřeje se haubna. V tom případě to často udělá fleky.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
ladaf
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2016, 13:19

Mě udělal WetCoat fleky dva krát ze dvou, nevím jak tomu předejít. Myto Bathe+, oplach a pak wetcoat, oplach. Ve stínu, lak nebyl horký, černá metla.. Je s tím těžký pak něco udělat (mikrovláknem jsem to rozleštil - hodina práce) a kupodivu WC pořád působil i po "rozleštění".
Mám podezření ještě na Bathe+.
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Mě to udělal na černý jen když jsem ho tam nechal dlouho a začal zasychat...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Bathe+ sam o sobe nevadi. Jinak to s tim zaschnutim na rozpalenem laku by taky mohl byt faktor. Sice uz byl schlazeny ale precejen bylo o 15 st. vic jak tehda v zime.
Joystick
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 kvě 2016, 11:49

Tak jsem na tom podobně. Nový auto, umyto Geyon Bath následně WetCoat. Ve stínu jsou všude mapy, na sluníčku to ujde. Mapy byly vidět na předním skle, umyto nějakým čističem na okna, normálním šamponem to nejde dolů. Co s tím teďka? Jak se zbavím těch map a co jiného byste doporučili na rychlou údržbu? Kombinace šamponu a WetCoatu mi přišla super v jednoduchosti. Díky.
Odpovědět