Jaký vosk?

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

A nechá se to použít třeba jen jako vosk,když píšou,že to je syntetický vosk?
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Prý výdrž a ochranné vlastnosti nic moc. :(
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Aha......takže díky lehčí aplikaci(rozleštění) vyhraje asi na zimu Finish kare 1000,protože se s ním údajně co jsem se dozvěděl pracuje ručně lépe,než s kolohnátem.
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Pracuje se s ním úplně bez problému, ale je třeba nanášet tenkou vrstvu, což je pro někoho asi problém :-)

Odesláno z mého HTC Flyer P512 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Mouse
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16 dub 2012, 08:08
Bydliště: Praha 5

Rocco píše:Aha......takže díky lehčí aplikaci(rozleštění) vyhraje asi na zimu Finish kare 1000,protože se s ním údajně co jsem se dozvěděl pracuje ručně lépe,než s kolohnátem.
ano je to pravda a mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Ahojte :) rozhodujem sa že si kúpim nejaké to väčšie balenie vosku :D a nechcem to olutovať až tak :D radšej by som chcel prírodný, nemusí vydržať ani dlho, a nech zvýrazní lak :D chcem vela ?
Zaujalo ma Fusso :) jeho cenou :D a hlavne beadingom :) aj keď to nie je zrovna príroda
Potom mi bolo doporučené pete 53 čo vyzerá zaujímavo.
Potom angelwax a RACEGLAZE 55 ale tam sa ta cena pohybuje dosť vysoko na mňa :D
takže by som to zhrnul :D Pete 53 alebo fusso (alebo do doda) by ste odporúčili ? :) nejaké tie poznatky ? :) čo vás zaujalo alebo k čomu by ste sa priklonili vy ? :)
Auto mám bordovú metalízu. Skôr som na lesk a hĺbku ako výdrž :) čistenie tak raz za týždeň, dva.

Přesunto do správného tématu. Konkrétní dotazy (zde výber vosku) směřujte do správné sekce/tématu!
Kuban
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 24 led 2016, 22:37
Bydliště: Dc

Tak co navrhnete pro letošní sezónu? :D
Na zimu mám fusso,black luminous glow už jsem takřka vyplácal a koumám co na léto,kdy mi nejde o výdrž,ale max efekt..
Černý auta,perleť.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Ono je to všechno o zkoušení. Jinak vosk ti vylepší vzhled je trošku. Hlavní je mít pořádně vyleštěno. Když chceš kvalitu nehledě na výdrž a cenu. Co tak vyzkoušet DJ supernatural. Je to legenda. Jestli něco levnějšího tak jsem byl velice spokojený se vzhledem u DJ hard candy. Výdrž okolo 3 měsíců.
Vosků je nepřeberné množství, nedá se takhle doporučit, který je ten nejlepší. Musíš se sám podívat a říct si, který by se ti tak líbil. :smile:
Kuban
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 24 led 2016, 22:37
Bydliště: Dc

Je jich prave kotel,tak netuším,kterej vybrat :D
Chtěl jsem zkusit lavu od chg,ale black mě moc nepřesvědčil.Prijde mi,ze hezčí efekt udělá i bsd.Vylesteny auto je samozřejmost..
Na hard candy se tu pěje celkem chvala,cenovka cajk..Supernatural asi moc rozsirenej není,ale jestli je to pecka,tak bych i tu cenu chroupnul,už jsem protrhla daleko víc za min přínosnější věci :D
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A co jiný vosk od Soft99? Nemáte někdo zkušenost třeba s Kiwami Extreme Gloss Wax nebo Authentic Premium?
Odpovědět