Wolf's Chemicals - Hard Body (protekce)

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Krásna práca, klobúk dolu. Po ukážke na workshope, kde malo HB sťažené podmienky (čas, vlhkosť) ho skúsim na mojom golfe. Najviac sa mi páčila ta jednoduchost aplikácie.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

sry za off ale je to k tématu.
Já ti nevím, všechno nasvědčuje tomu, že je to lepší volba než opravdové si povlaky,
ale pořád tomu nějak nevěřím, nevím proč ale ne.
Prostě mi nejde na rozum, proč je to tak levný oproti si povlakům, rozhodně mě láká jej zkusit :)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jo, vydatnost je super :) Odhadem na dve vrstvy jsem spotreboval tak jednu sestinu az jednu osminu toho 150 ml baleni, takze to ted vsem budu davat misto syntetickyho vosku, kdyz mi na to lidi daji cas. :mrgreen:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak presne po mesici je vsechno jak ma byt. Myto cca 5-8x Nano Bathem.

Jinak viz video, za hudbu z iMovie se opet omlouvam ale snad je to lepsi jak minule :D

Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Tak vlastnosti stejný jako u mě, jen je to na té červené líp vidět... :thumbup:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hodim sem mensi update, jelikoz predevcirem to bylo dva mesice od aplikace.

29. kvetna jsem naposledy dukladne umyl doma a potom jel do Anglie, k dnesnimu dni najeto 2450 km (od toho 29. kvetna, od aplikace zhruba o 1000 vic) a musim tady trosku zmirnit svoje nadseni, jelikoz Hard Body se projevuje velmi slabe.

Uplne bych z toho ale nevinil Hard Body, ale parkuju pod stromama, a zejmena prvni tyden tady vsechno kvetlo a lak byl po trech dnech brutalne lepkavy na dotek, a potom dokonce i po prvnim myti (ale myl jsem jen s jednim kyblem, tak jsem to nechtel moc drhnout). Tohle by dalo zabrat kazde ochrane.

V Anglii jsem myl zatim jen 2x a po myti je to o dost lepsi, ale citim, ze to neni uplne ciste a vlastnosti tomu odpavidaji (prumerny beading i sheeting). Ale s curkem vody z hadice toho moc nezmuzu. Koupil jsem proto za 29.90 liber repasovanyho Karchera K2, ktery by mi mel prijit uz brzo, tak snad to vydrhnu poradne, pak zkusim dat i nove video a treba aji fotky.

Dvakrat jsem i oplachoval na wapce (v UK english to je "coin operated jet stream wash" :D ), za libru na 2,5 minuty, ale voda tvrda jak doma ze studny :D Ale tak co uz.

Aspon zatim dam fotku po druhem myti, ktery jsem delal o dost poctiveji nez to prvni :)

Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já myl dnes a resume velmi podobny...
Na střeše mám každopádně lepší beading než na kapotě - tu čeká odleštění, místo IPY eraser a nová aplikace. Příští týden to nestihnu, takže asi až po dovolené v půlce července...
PS: dnes jsem mysl resetem a řekl bych, že má lepší mycí schopnosti i lubrikaci než šampon od Wolfse...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak to neni moc pozitivni vyvoj, pokud teda taky neparkujes pod nejakyma stromama :/ A Reset jsem objednaval zaroven z wapkou protoze ne uplne dovreny Nano Bathe jsem nekde preklopil a 90% ho vyteklo, takze tam je tak na jedno nebo dve myti :D
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Mě teda Hard Body moc dobře nefungoval a po sobotním mytí musím konstatovat, že na střeše a kapotě už jen lehký beading, sheeting žádný...
Po 3,5měsících a cca 7,5tis Km najetých.
Budu aplikovat ještě jednou a odmastím pořádně Eraserem. Žádná jiná potencionální chyba při aplikaci mě nenapadá (kromě IPY)...
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

A jak jsi mel naredenou tu IPU? Me se vcera elektrikar a strojar vysmal, kdyz jsem mu na vrtani do hliniku nabidl 30% ipu :D Ze to prej je voda :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět