Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Vcera zase fungoval dobre, sice ne jako po aplikaci, ale fungoval velmi dobre.. takze casteji umyvat :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si to taky konecne vyzkousel, vzorek z balicku vystacil akorat na male auto (Yaris). Ta jednoduchost aplikace je super. Puvodne jsem si prinesl ze na to dam ten Cure, ale nakonec jsem byl liny a dal WC... :thumbup: Prije mi to ale spis dobre fakt na rychlovky, kdybych mel auto umyte, dekontaminovane ususene a vylestene, urcite by se mi ho nechtelo znova namacet jen abych na nej dal tohle, pak uz zase vede BSD.
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Jak jste na tom se spotřebou? Jak to tak pozoruju , tak asi nesmyslně plýtvám :unknw:
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Já tak 120ml na celý auto.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Prvni aplikace jsem strasne plytval, ale nevim kolik, protoze jsem delal rovnou dve auta a kola, ale rozhodne nedoporucuju aplikovat kwazarem :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Kwazarem jsem to nezkoušel, ale taky by to šlo. Jenom to chce cvik, stejně jako s BSD. ;)

Já měl spotřebu skoro 150 ml na kombík, určitě jsem ale mohl víc šetřit. První pokus radši ani říkat nebudu :D
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Ono spotřeba okolo 100-150ml na auto je standartní.
Když už jsme u té spotřeby při prvním seznámení s tímto druhem ochrany.
Já měl spotřebu 400ml na auto :D Byl to HydrO2 100ml koncentrát. Naředěný 1:3 takže 400ml.
Takže jedna aplikace mě vyšla na cca 500Kč, včetně poštovného. :D Docela drahý.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Kluci když máte nastříkaný dejme tomu třeba dveře, wapkujete je směrem od shora nebo od spoda? Teoreticky od spoda by se wetcoat na daném panelu měl udržet o chlup déle.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

WC jsem napoprvé spotřeboval asi 250 ml :fool: Ale tak zase, kdo všechno zvládl napoprvé dokonale, že? :D

Dveře wapkuju odspoda, střechu a kapotu od vzdálenějšího konce pod úhlem tak, aby mi to nestíkalo samovolně. Jestli to má efekt nevím, ale na druhou stranu se mi nestalo, že by při finální kontrole někde povlak chyběl.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

lol a ja jsem si rikal jestli nahodou ten vzorek nemel vystacit na vic jak jedno auto a proc jsem ho spotreboval tak moc :D

Jinak ja jsem to vzdycky nastrikal treba hodne na levou pulku strechy a pak jsem to zacal jakoby z leve casti na pravou, slo videt jak se WC odfoujkl i na pravou stranu a pokryta pak byla cela strecha, takze asi tak jsem to delal ja. :smile:
Odpovědět