Dodo Juice Red Mist (tropical)

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Já používám DJ Supernatural Carnauba Glaze a je to fakt pecka, lesk je úžasnej, protekci to asi zase tolik nedělá..
Pokud chceš syntetiku podívej se i na BSD Sonax detailer, jsou na něj skvělé ohlasy a v porovnání s DJ je zadarmo...
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

hakki: Red Mist mám. Není špatný, dělá se s ním jednoduše. Ale už bych šel na letní vosk do Carnauba Glaze a na zimní vosk do Sonax BSD.
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

nevím, kam to hodit a zakládat kvůli tomu nové téma je asi blbost, tak to zkusím tady ...

mám teď na autě (černá metla) 2 vrstvy DJ Rubbish a mám v plánu přiživovat DJ BoB Detailerem (protože auto není garážované) - bude si to spolu rozumět ? :smile:

společně s tím je v plánu občasné mytí s pomocí DJ BTBM :-P

EDIT: jak mám rozumět popisu na DS - slouží jako prostředek pro mytí bez vody ? to jakože stačí otřít kastli od nějakých hrubších nečistot nebo prachu a pak pouze nastříkat detailer a rozleštit ? :smile:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Je to myšleno tak že tim BoB Detailerem bohatě nastříkáš kastli a pak mikrovláknem opatrně jezdíš v dlouhých tazích a sbíráš ten rozmočenej bordel. Je při tom velká spotřeba detaileru, mikrovláken a navíc riziko škrábnutí laku je vyšší.

Greg dělá něco podobného na videu, nevim jak vám, ale mě to příjde jako neskutečná prasárna :sorry:

clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já třeba dnes BoB Detailerem oživoval vosk po umytí. Vysušil sem a pak Kwazarem detailer nastříkal a Summitem jemně rozlešťoval.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

takhle nějak sem si to mytí bez vody představoval :D nemám v plánu to aplikovat, to si radši to auto umyju normálně než riskovat nějaký poškrábání, ale ze zvědavosti sem chtěl vědět, jak to vlastně je :smile:

a jinak teda ta kombinace Rubbish + BoB Detailer bude v pohodě ? ten BTBM by tomu vosku neměl nijak ubližovat ne ?
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já si myslím že ten BoB i BTBM je úplně v pohodě :thumbup:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mytí bez vody jde a není to prasárna, když se striktně dodržují zásady a způsoby umývání...ten borec na videu nepředvádí zrovna nejšetrnější způsob provedení.
:threaten:
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Laconi píše:Já třeba dnes BoB Detailerem oživoval vosk po umytí. Vysušil sem a pak Kwazarem detailer nastříkal a Summitem jemně rozlešťoval.
Chtěl jsi napsat Kwazárkem. :)
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Možná by se v té sekci pro začátečníky měl objevit Slovníček pojmů DS - tradice, kwazárek apod. když chcete takovýhle šílený výrazy používat :D
Odpovědět