♥ Bejbeho Wax test ♥ Dodo, RG, Colli..

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Já měl na autě 2 měsíce jednu vrstvu RG55, teď před leštěnim jsme umejvali a na kapotě odvod vody skoro nic, na střeše ještě trochu zůstalo, nepřikrmoval jsem ničím..teď dám radši 2 vrstvy a přikoupím asi detailer :mrgreen: parkuju venku a meju Glossworkzem tak jednou týdně
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Když to tak čtu,tak já ať po vosku od Doda nebo po Collinite mám odvod vody dobrý pár mytí a pak je to katastrofa. Stejně tak brácha který používá Finish Kare. Oba myjeme Glossworkzem. Tak jestli to nedělá ten šampón. Teď mám navoskováno Hard Candy. Jaký šampón zkusit použít?
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

DJ Sour Power třeba.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Na ošetřený auta používám jedině RG Aquabathe, na to testování čistej šampon bez přísad VP Concentrated shampoo a na takový ty rychlovky a všechno ostatní Glossworkz :)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já mám na autě dvě vrstvy XXX Hardcore Paste vosku od chemiků. Jsou tam už od 17.3., myto šampóny s voskem, Poseidonem od Valetů a teď naposled Sour Powerem od Doda. Při poslednim mytí už mi vosková vrstva připadala slabá, voda dělala "mapy". Dnes ráno jsem ale přišel k autu a po nočním dešti byly po celé karoserii krásné kapičky, které cestou hezky sklouzly, takže vosk asi stále funguje.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Kmoda píše:Když to tak čtu,tak já ať po vosku od Doda nebo po Collinite mám odvod vody dobrý pár mytí a pak je to katastrofa. Stejně tak brácha který používá Finish Kare. Oba myjeme Glossworkzem. Tak jestli to nedělá ten šampón. Teď mám navoskováno Hard Candy. Jaký šampón zkusit použít?
Samponem to byt muze, ale neni. Testovsl jsem stejne vosky s PB Slick and Suds a ted Latherem, kterej ke snad setrnej co je to jde a vysledek dost podobnej, mesic a pul krasnej sheeting pri myti, pak uz jen beading a sheeting mapy ktere stekaji po malu. Co jsem vceta cetl tak prirodni vosk da na aute 2-3 mesice, jasne Nattys od PB pry i 6, ale to uz asi drzi jen silou vule a ne jak by mel.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Laconi píše: Dnes ráno jsem ale přišel k autu a po nočním dešti byly po celé karoserii krásné kapičky, které cestou hezky sklouzly, takže vosk asi stále funguje.
A nachytal se do nich uz prach? :)))
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jak jinak :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Na tý bílý to neni zas tak vidět :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to máš taky velkou výhodu :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět