Gyeon Q2 Mohs Kit

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
FreeMaroStyle
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 21 črc 2012, 11:46
Kontaktovat uživatele:

To všechno vím, určitě bych mu lak neleštil každý rok, nicméně příští leštění už určitě s měřákem, navíc bude určitě lepší dát vice vrstev něčeho "vydatnějšího" aby případné poškození bylo z nějaké části v povlaku a z menší části v laku a nebo ho natlačit do něčeho tvrdšího, na což zase nemám certifikaci, takže je to past, ale né neřešitelná, stejně chci nabízet něco certifikovaného.
..!! Mercedes-Benz C-Classe w204 !!..
CarInStyle.cz
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Je uplne jedno jestli to bude certifikovany povlak nebo ne. Pokud bude pan chtit jezdit stale do kartacu, tak mu nepomuze ani svecena voda. Pak muze misto kazdorocniho lesteni davat kazdorocni celolak a nebo nejakou folii,kterou kazdy rok vymeni.
Obrázek
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

neco mi rika ze clovek co si necha zaplatit lesteni a drahy povlak a pak jede do kartacu asi nejaky prolesteny lak ani nepozna. :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Pravděpodobně ne. Nevím kolik si za to FreeMaroStyle vzal, ani to vědět nechci, ale myslím si, že si pan majitel mohl zaplatit potažení čirou folií, kterou mohl co rok, dva měnit... Ale třeba nemá nouzi o peníze, tak si za pár let zaplatí celolak a pojede se nanovo. Nebo spíš se pořídí nový auto...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Velká škoda, dát si práci s leštěním, keramikou a pak kartáče....je jasné, že MOHS takové zacházení nemůže vydržet, stejně jako kterákoliv jiná keramika. No tak snad mu to příště vysvětlíš a on to pochopí. Já před tímhle také klienty varuju a zatím teda ani jeden do kartáčů nevjel :dance4:
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
lukas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2014, 17:58
Bydliště: Brno

Ahoj, při reaplikaci mohse je nutné odleštit starou vrstvu mohse?nebo stačí udělat pořádnou dekontaminaci laku a nanést​ znovu?
Popravdě ani nevím jestli tam vubec ještě něco je...po zimě sem se pořád ještě nedostal k tomu to pořádně umýt...
Curamrda
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2017, 11:54

Ahoj,

na x videi davaj jak Gyeon Q2 Mohs tak i Q2 prime. Chtel bych se zeptat jestli nestaci jen Prime. Protoze Mohs vetsinou jeste "zapejkaji" a mobilni pec nemam :D

//edit: aha uz to ctu... vyhrivani proces jen urychluje..ale vysledek by mel byt stejny



Jedu si pro nove auto, tak predpokladam, ze bude bez skrabancu, jen mam obavy o typicky ruzne mini halo efekty od rozlesteni od dealera.

Muze se Q2 aplikovat venku ? Asi lepsi nekde v garazi, ze jo?

Nebo nevi nekdo o nekom pobliz Plzne, kdo by mi hodil Gyeon na auto?
Jake baleni staci na 1 auto? to nejmensi?

Dekuji
M.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tak to tě zklamu, ale tohle pravda nebude " nove auto, tak predpokladam, ze bude bez skrabancu"
Doporučil bych to někoho nechat udělat, mohs jsem dělal a pro laiky to fakt není! Něco přehlédneš(což laik přehlédne určitě) a můžeš díl celý odleštit a dělat mohs znovu....
Spíš si zajeď do Příbrami, Ondra a Hanka jsou jedni z mála lidí, kterým bych své auto svěřil....a to jsem byl v kdejakých top vypadajících firmách.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Curamrda
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2017, 11:54

ehm. co bych mel prehlidnout?

kontakt na pribram?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

že nerozleštíš nějakej růžek, šmouha nerozleštěnýho mohse - přehlídneš a problém je na světě...

vezmi si případ s obyčejným voskem, někdy se prostě přehlídneš a musíš ten vosk odleštit ex post, to už s keramikou neuděláš
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět