Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Shit :D

Budeš mít možnost to auto omrknout po čase, jestli tam bude ta výdrž?
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Spis asi ne, je to kamosuv bratr co si to necha umyt jednou za rok na Vanoce kdyz prijede za rodicema nevim ani odkud, ale zkusim se zeptat jestli by to nemohl aspon treba po mesici zkusit vyfotit na desti. :smile:

Jinak ale ja mam WC jeste z nejake rozlivacky a dnes nebo zitra mam v planu ho dat i na sve (na tom ted nic neni, jenom lehoucka vrstva z jednoho myti Bathe+, coz byla i na tom predtim), tak muzu zkusit stejny zpusob aplikace.

edit pozdeji: Tak na OII Kombi hlasim spotrebu cca 70-80 ml. Ten mini rozprasovac asi opravdu pomaha neplytvat. Prvnima 50 ml jsem udelal vsechno krome kol a kufru, a potom cca 1/3 lahvicky padlo na plechace, kufr a zadni naraznik :) Je samozrejme otazka jestli to vydrzi tolik jako Vam, co na to date 2x tolik produktu, ale to se uvidi :)

Kdyztak pridavam fotku jak vypada.
Přílohy
IMG_7303.jpg
IMG_7302.jpg
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Takže příště zkusím rozprach od Feriho a uvidíme. Je fakt, že ten origo dává hodně :(
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Souhlas, i ty rozprašovače 250ml co se tu na fóru prodávají jsou se spotřebou luxus. Používám je na BSDv7 mix a spotřeba na přejití celýho auto včetně skel (kromě čelního) je tak 60ml, a to nijak nešetrím. Ale tímhle prckem by se mi to dělat fakt nechtělo :shock:.
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vidím že každému vyhovuje něco jiného. S originálem stříknu tak 3-4 krát na panel. Neumím si představit stříkat s tím malým,to bych se ustříkal. Navíc mi dost odchází,nevím přesně po čem,ale určitě po BSD...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja tady ten maly na nic normalne nepouzivam, jen byl prvni po ruce kdyz jsem sel zkouset WC z balicku. Ale kdyz vidim ze spotreba s nim je polovicni oproti te vasi, tak u nej zustanu :)
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

A co Kwazar v nastavení na největší mlhu, to by nemuselo bejt špatný ne?
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

To jsem +/- měl nastaveno, ale to pak stačí lehkej větřík a místo na autě mám WC na bundě :D Příští aplikaci udělám určitě pomocí obyčejnýho rozprašovače z OBI, dělal jsem s ním už dvě sady kol a spotřeba minimální
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já nevím,ale když výrobce píše že má přijít 100ml na auto a někdo tam dá 50ml tak je to málo asi ne? Mám změřeno množství 10ml,originál rozprašovač 10x zmáčknout,ten malinkej asi 40x,dvojčinný Kwazar 8x. Když na kapotu orginálem zmáčknu třeba 6x,tak tím malým na 6 zmačknutí nepokryješ,na stejné množství musíš 24x. Buď tam budeš mít málo,nebo budeš mačkat jak blázen. Pokud je o spotřebu,tak můžu zmáčknout jen jednou originálem a je to a mám malou spotřebu :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vsak samozrejme kazdy si toho muze strikat kolik a cim chce, jen jsem napsal jakou mam ja spotrebu a jak jsem ji dosahl. ;)

Co se tyka te 100 ml spotreby na auto, tak ta je uvedena jako maximalni. Pomerne zajimavy popisek je na PolishedBliss, je tam i par typu na roztazeni WetCoatu rukavici (na to se tu ptal Laconi myslim) atd.:

GYEON Q2M WETCOAT comes pre-diluted to the correct strength for safe exterior use, and should be applied to completely clean, wet surfaces at the end of your usual wash process. For best results, spray GYEON Q2M WETCOAT onto small sections at a time (it’s safe for use on all exterior surfaces) as thinly and evenly as possible (as an approximate guide you should be able to treat an average-sized car using less than 100 ml of product) and then leave it to dwell for 1-2 minutes (less in direct sunlight) before rinsing it off thoroughly (the use of a pressure washer is recommended). Once all sections are treated rinse one final time (to ensure every last trace of residue is removed) and then towel the car dry, or else rinse it again with filtered water if you intend to leave it to dry naturally. If you find yourself using too much product try misting each panel just two to three times and then spread the product as thinly and evenly as possible using a fresh wash mitt (soak it with warm water first) before leaving it to dwell and then rinsing off.


Z toho taky plyne, ze jsem to poprve delal blbe (ze jsem nastrikal jen na pulku strechy a na zbytek roztahl wapkou). :blush: To je presne to, proc by v baliccich mely byt aspon kratke popisky :smile:
Odpovědět