Finish Kare - 1000P

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

já se bojim, že výrobce uvádí unce a v přepočtu gramy, ty mililitry jsou jen pro porovnání pro nás tady, protože jsme zvyklí na objem v ml :-) Mě to teda přijde docela vtipný řešit (a hrotit to takhle do extrémů) přesnost na jednotlivé mililitry u ručně vyráběnýho vzorku vosku v ceně 150kč. Určitě bude i nějakej rozptyl v plnění těch krabiček. Zkus se prosimtě nedívat na tu bínovu fotku, nejspíš kvůli ní se celý tohleto rozjelo :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Souhlas s Tomem, řešit tohle u ručně vyráběnýho vosku za pár korun mi přijde docela směšný.. :roll: ;)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Tak až mi toho vosku trochu ubyde, tak ho vyfotím znova a prohodím fotku :)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Uz jsem ohledne toho nechtel nic psat, ale protoze to porad resite a Tomuv prispevek me k tomu primel.
Nehrotim tu nic do extremu, kdybych to opravdu hrotil tak si bud jisty, ze by to vypadalo jinak.
50ml vzorek?To mi prijde na vzorek celkem dost.Kolik tedy bude mit normalni vyrobek?Ja mel za to, ze vzorky se vsude rozdavaji zdarma. ;)
Uz to davno nesrovnavam s Beanovou fotkou, ale s fotkou originalu, Beanova byla jen spoustec.
Proste skoro polovicni plechovka oproti plne (srovnavam s originalem) je sakra rozdil.Asi byl pan plnic v obouch pripadech pod vlivem alkoholu nebo jine omamne latky.Jestli to plnil bagrem nebo lzickou nemusi nikoho zajimat.Pokud vyrobce udava urcity objem naplne musi ten vyrobek ten objem splnovat plus minus nejaka tolerance.A je jedno jestli to stalo 10kc nebo 500.
A co ostatni finiskeri jak jsou na tom, koukl jsi na ne jak jsi sliboval? :)
Dal uz to neresim. :)

Uvital bych nejake testy a zkusenosti :)
Ja jsem nanesl na pulku zadniho kufru a zatim super.Voda jako jako ziva :D Uvidime rozdil po par dnech ci tydnech.Na druhe pulce je obycejny vosk od nejmenovaneho vyrobce.
Naposledy upravil(a) Kendik dne 13 lis 2012, 19:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Jednoduchy testik dvou vosku. :) I kdyz ne zrovna moc rovnocennych souperu.Nemel jsem nic jineho.Fotka je udelana 10minut po aplikaci.

http://imageshack.us/photo/my-images/7/testvosku.jpg/
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

U korytnačky teda odvod nic moc, vidím dobře? FK1000P je na tom podstatně lépe se mi zdá.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Kendik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: 09 zář 2012, 20:18

Tak tak turtle propadlo oproti 1000P :)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

proš se ten vosk neobjevil před rokem, protože kupovat si druhej superodolnej vosk je blbost :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

No obzvláště, když máš ten mega kýbl :mrgreen: Jinak mají i jiné vosky, letnější :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

kyblík malinkej :D já ho bral z ekonomickejch důvodů vyšlo to levnějc v přepočtu na objem :mrgreen:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět