Dodo Juice Hard Candy

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

nexus_cz píše:Krmit ze zacatku nebudu, az mi prijde ze to bude treba tak dostane Carnauba Glaze, ten mam rad a pracuje skvele. Jinak umyvam Autofinessem Latherem, sice vubec nepeni, ale mam ho jeste asi 300ml, znova uz si ho ale nekoupim. Nelibi se mi jak nelubrikuje..vubec nevim co ho vystrida.
Vem něco od ChG šampony maj hodně dobrý.
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

samot0506 píše: Vem něco od ChG šampony maj hodně dobrý.
Na sundání vosku určitě... :D
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Šampóny maj dobrý ale právě na podporu přírodních vosků jich moc neni, snad jedině ten Extreme Bodywash & Wax.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Feri píše:
samot0506 píše: Vem něco od ChG šampony maj hodně dobrý.
Na sundání vosku určitě... :D
Ale di feri kterej ti to sundá ten vosk?Možná tak překreje ale sundá porad mi?Abych věděl který nemám příště brát.Ale je fakt že já používám pouze syntáky.Ale mám ještě vzorek Candyho tak přírodu taky použiju :D
Uživatelský avatar
leos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 29 kvě 2014, 10:30
Bydliště: Praha

Já mám teď taky Candyho a myl jsem BTBM a jsem s tím spokojenej:)
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

O CHG šamponech je tu napsáno dost a konkrétně citrus wash&gloss je minimálně nevhodný pro přírodní vosky a při vyšší koncentraci je ideální na sundání vosků…
Hlavně tam byl, ale velký smajl se širokým úsměvem… ;)

Každopádně jeden z nej vosků je asi Born To Be Mild, RG aqua bath myje taky dost dobře a nemůžu říct, že AF lather by mě zklamal. Je pravda, že nepění, ale lubrikuje docela slušně…
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

RG Aqua Bathe mam a myje suprove, lesk jako blesk hned po prvnim myti :D . Vosk mam DJ Purple Haze.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Feri píše:O CHG šamponech je tu napsáno dost a konkrétně citrus wash&gloss je minimálně nevhodný pro přírodní vosky a při vyšší koncentraci je ideální na sundání vosků…
Hlavně tam byl, ale velký smajl se širokým úsměvem… ;)

Každopádně jeden z nej vosků je asi Born To Be Mild, RG aqua bath myje taky dost dobře a nemůžu říct, že AF lather by mě zklamal. Je pravda, že nepění, ale lubrikuje docela slušně…
Tak že to vidím že jsi našel pouze jeden který je určený zřejmě na mytí auta před voskováním.Měl jsem vzorek BTBM a po něm mi zůstalo poměrně dost fleků po umytí a když srovnám Chemical Guys Glossworkz tak BTBM hravě strčí do kapsy.To je má zkušenost a to těch šamponů mám několik.Neříkám že BTBM je špatný šampon spíš naopak ale prostě na Glosse nemá.Má někdo podobný názor? :-P A další výhoda šamponů od ChG je ředění (ne u všech).Podotýkám že je to můj osobní názor +zkušenost. :drinks:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já je mám taky rád ty chemiky. Mám Glossworkz, Mr. Pink a Citrus Wash @ Gloss.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

já např. nemám s BTBM žádný problém, ale je pravda, že sem zatím ještě žádný jiný šampon nezkoušel, takže nemůžu porovnávat :D
Odpovědět